57 Yaşında İkiz Babası Olan Sinan Özenden Açıklama

sinan ozen aciklamasi

Burcu Kartal ile 4 yıl önce evlenen Sinan Özen’in bir kız bir erkek bebekleri oldu. 57 yaşındaki Sinan Özen’in eşi Burcu Kartal Şubat ayı sonunda doğum yapmıştı.

Kızına Neva, oğluna Sanberk ismini veren sanatçı, kızının bağırsaklarından rahatsız olduğunu öğrendi ve sevinci kısa sürdü. Neva birçok ameliyat geçirdi.

sinan ozen

Kendisinden 26 yaş küçük olan Burcu Kartal ile 2016 yılında Almanya’da tanıştığını söyleyen Sinan Özen kızının 5 kez ameliyat olduğunu belirterek sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: ‘Evet, iki tane evladımız oldu. Yüce rabbim bize nasip etti. Bir kız bir oğlumuz Neva ve Sanberk adında.

Ne yazık ki kızımız biraz önemli bir süreçten geçiyor, yoğun bakımda. Bu süreç bizi çok üzdü, beşinci ameliyatımızı olduk. Bundan dolayı da kızımızın ameliyatı bitmeden ben size bu konuyla ilgili bilgi vermek istemedim.

sinan ozen2

Sizlere teşekkür ediyorum, dualarınızı esirgememenizi diliyorum. Sağ olun bizi aradığınız için herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Allah hastanede olan evlatlarını bekleyen annelere sabır ve güç versin diliyorum.’

EŞİ İLE ALMANYA KONSERİNDE TANIŞMIŞLARDI:

Eşi Burcu Kartal ile 2016 yılında İstanbul’da düzenlenen nikah töreni ile evlenen Sinan Özen, eşi ile Almanya’daki konseri sırasında tanışmıştı.

sinan ozen3

Sinan Özen kimdir:

1 Mart 1964 yılında Rize, Çayeli’de doğan Sinan Özen, babasının  mesleğinden dolayı çocukluğunun bir kısmını İzmit’te geçirdikten sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşti. ilk ve orta okulu İstanbul’da, liseyi Rize Endüstri Meslek Lisesi Torna Tasviye bölümünde tamamladı.