Anne Bebekleri Hakkındaki Gerçeği Sonradan Farketti

anne cocuklari hakkindaki gercegi sonradan farketti

Bebekleri olacağını öğrenen Sarah ve Bill Thistlethwaite çifti çok sevinçliydi. Ancak bebeklerinin monokoryonik diamniyotik ikiz yani tek yumurta ikizlerinin aynı plesanta ve ambiyona sahip olduğunu öğrenince sevinçleri endişeyle yer değiştirdi.

ikizler 1

Sarah’ın doğumu sıra dışı ve bir o kadar da riskli idi. Doğumdan 57 gün önce hastaneye yatan Sarah sezeryan doğum yaptı.46 saniye ara ile ikiz kızları olmuştu. Doğum sonrası dünyaya gelen ikizleri ilk olarak gören ebe gülümsemeye başladı. Bebeklerin sağlık durumu iyi idi. Doğum sonrası annenin kucağına verilen bebekler görenleri şaşırttı. Bebekler el ele tutuşmuş haldeydiler.

anne dogum

Sarah, “Mutluluktan havaya uçtum. Eşimin bile gözleri doldu. Galiba odadaki herkesin gözleri dolmuştu” dedi. Jenna ve Jillian isimlerini verdikleri ikiz kızları şimdi üç yaşında. farklı karektere ship ikizler, abileri ile de gayet iyi anlaşıyorlar. Çift doğumun riskli olduğunu düşünmüştü. Ancak bekledikleri gibi olmadı. Thistlethwaite çifti şimdi çok mutlu tabi Jenna ve Jillianda.

Sizde yaşanan bu güzel hikayeyi sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.