Baba Kız Hakim Karşısına Çıktı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Baba Muzaffer A.’nın 21 yaşındaki kızı Tuğba A.’yı dövdüğü iddiası ile açılan davada hakim karşısına çıkan Muzaffer A. kızından şikayetçi olmadığını, kızı Tuğba A. ise babasından şikayetçi olduğunu beyan etti.

tokat atti

İstanbul Beyoğlu’nda 21 yaşındaki öz kızını dövdüğü iddia edilen videonun sosyal medyaya düşmesi ses çıkarmıştı. Baba Muzaffer A.ile Tuğba A. hakkında karşılıklı olarak “kasten yaralama” suçundan açılan dava, İstanbul 19. Asliye Ceza Mahkemesinde görülmeye başlandı.

“BANA TOKAT ATTI BEN DE ONA VURDUM”

Duruşmada söz alan Muzaffer A. kızı ile evdeki pencerelerin açılıp kapanması ile ilgili olarak problem yaşadıklarını belirterek, “Tartışma sonrası kızım bana bardak mı tabak mı anlamadığım bir şey fırlattı. Kafam kanamaya başladı” dedi.

İlk olarak kızının kendisine hakaret ederek tokat attığını belirten Muzaffer A. sözlerine “Bana tokat attığı için ben de ona vurdum. Uyku halinde olduğum için boğazını sıkıp sıkmadığımı hatırlamıyorum. Yaptığıma çok pişmanım. Beraatimi talep ediyorum. Ben kızımdan şikayetçi değilim” diyerek devam etti.

mahkeme

“ŞİKAYETİM DEVAM EDİYOR”

Savunma sırasında Tuğba A. babası Muzaffer A.’nın da beyan ettiği gibi pencerenin açılıp kapanmasından dolayı tartıştıklarını beyan ederek, “Babam beni itti, bu nedenle yanlışlıkla annemin idrar torbasına bastım ve torba patladı. Babam sonra beni duvara yasladı, yakamdan tuttu, bağırarak bana vurmaya başladı. Ayağım kaydı yere düştüm. Yerde darp etmeye devam etti, boğazımdan sıktı” dedi.

“KAMERA KAYDINI ANNEM YAPTI”

Tuğba A. tartıştıktan sonra yaşanan arbedede kendisini korumaya çalıştığını belirterek, “Ben babama tokat atmadım, belki arbede sırasında atmış olabilirim. Odada bulunan üçüncü kişi annemdir. Kamera kaydını, benim isteğim doğrultusunda annem yapmıştır. Şikayetim devam ediyor. Beraatimi istiyorum” diye konuştu.

ANNE DİNLENECEK

Tanık sıfatıyla Şefika A.’nın gelecek duruşmada dinlenilmesine karar verilerek duruşmanın ertelenmesinin ardından baba ve kız ayrı kapılardan çıkartıldı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!