Damat C*nayetinde İ-ğrenç Ayrıntı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Denizli’de gece evine gittiği kayınpederi damadını tarafından ö-l-dürdü. Dolmuşçuluk yapan damadını si-lahla v-urarak ö-ld-üren kayınpederi, damadının kayınbiraderinin eşi ile i-lişkisi olduğu için ö-ld-ürdüğü bildirildi.

Olay Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde meydana geldi. Dolmuşçuluk yapan damat T-artıştığı kayınpederi tarafından po-mpalı t-üfekle v-urularak ö-ldürüldü.

damat2

T-ARTIŞMA K-AVGAYA DÖNÜŞTÜ VE

Merkezefendi ilçesi 1200 Evler Mahallesi’nde meydana gelen olayda Başkarcı – Hallaçlar minibüs durağında hat sahibi ve şoför evli, bir çocuk babası G.Ç., gece geç saatlerde kayınpederi R.D.’nin evine gitti. Damat ile kayınpederi arasında çıkan sözlü ta-rtışma bir süre sonra k-avga etmeye başladılar. R.D. p-ompalı tü-fekle damadı G.Ç.’yi g-öğsünden vu-r-arak ya-ralanmasında neden oldu.

YAPILAN M-ÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

damat1

Çevredeki vatandaşlar polis ve 112 Acil Servis ekiplerine haber verdi. Sağlık ekipleri a-ğır ya-ralanan şahsı yaptığı ilk müdahalenin ardından, Servergazi Devlet Hastanesine kaldırdı. G.Ç., hastanede yapılan m-üdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

KAYINBİRADERİNİN EŞİYLE İ-LİŞKİSİ OLDUĞU SÖYLENDİ

Başlatılan soruşturma kapsamında R.D. g-özaltına alındı. G.Ç.’nin kayınbiraderinin eşiyle y-asak i-lişkisi olduğu sebebiyle kayınpederi tarafından ö-l-dürüldüğü bildirildi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!