Dizi Çekimi Sırasında Hayatlarınnı Kaybettiler

Meksika’da ‘Sin miedo a la verdad’ isimli dizide oynayan 2 başrol oyuncusu çekim yaptıkları 6 mete yükseklikteki köprü üzerinden dü-şerek hayatlarını kaybettiler.

Dizi çekimini yaptıkları yer Meksika’nın başkenti Doğu Tarım Kolonisindeki Calle Oriente 239 c ve Ignacio Zaragoza yolu üzerinde bir köprü idi. 3. Sezonu çekilen ‘Sin miedo a la verdad’dizisindeki 2 başrol oyuncusu k-orkunç bir şekilde iş k-azası sonucu yaşamlarını yitirdiler.

İş k-azası sonucu hayatlarını kaybeden başrol oyuncuları 46 yaşındaki aktör Jorge Navarro Sánchez ve 30 yaşındaki Luis Gerardo Rivera Castañeda idi. Saat 21:00’de gerçekleşen k-orkunç olayda oyuncular 6 metre yükseklikten dü-şerek hayatlarını kaybettiler.

Yapımcı şirket olan Grupo Telavisa prova çekimlerinde yaşadıkları bu üzücü olayın kendilerini derinden etkilediğini belirterek durumu “Aktörler Sanchez ve Rivera maalesef köprüden dü-şerek ö-ldü.”şeklinde açıkladılar.

3. Sezonu çekilen dizinin t-a-ciz, si-ber su-çlar, y-olsuzluk ve u-y-uşturucu ka-çakçılığı konuları işleniyordu. Kazanın detayları hakkında da bilgi verilmedi.

Dizinin yapımcısı Ruben Galindo k-orkunç kaza ile ilgili olarak oyunculara ve hayatını kaybeden oyuncu yakınlarına başsağlığı dileklerinde bulundu.

2 başrol oyuncusunun hayatlarını kaybetmesinden büyük üzüntü duyan dizi oyuncuları sosyal medyada duygularını

“Gökyüzünde parlamaya devam edeceksiniz.” şeklinde ifade ettiler.