Ebru Polat’dan Nihat Hatipoğluna Videolu Soru

nihat hocaya ebru polattan soru

Nihat Hatipoğlu’nun sunumunu yaptığı iftar programına video gönderen şarkıcı Ebru Polat, Nihat Hatipoğlu’ndan tam not aldı. Canlı yayına video gönderen şarkıcı Ebru Polat, İsra süresi ile ilgili olarak soru sorarak ayetin tercümesini Nihat Hatipoğlu’ndan istedi.

Corona virüs nedeniyle Ramazan ayını ailesiyle geçiren şarkıcı Ebru Polat’ın kendi adında markası var.

ebru polat

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlar yaparak adından söz ettiren Ebru Polat, Nihat Hatipoğlu’nun programına video göndererek soru sordu.

CANLI YAYINDA SORU SORDU

Corona virüs salgını nedeniyle Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu da programlarını seyircisiz yapmak zorunda kaldı. Ekran başındaki izleyicilerin sorularını yanıtlayan Nihat Hatipoğlu‘nu programına şarkıcı Ebru Polat video göndererek, “Hayırlı ramazanlar hocam. İsra suresi 13. ayette ‘Biz her insanın kaderini boynuna doladık’ der. Çok sevdiğim bu ayetin tercümesi doğru mu? İyi günler” dedi.

“BU SEZON BİRAZ BURUKLUK VAR”

Yayın öncesi Instagram hesabından “Hocam seni seviyoruz. Üzgün olma. Geçen yılki gülen yüzünü istiyoruz hep” şeklinde paylaşım yapan Polat’ın, sosyal medya üzerinden gönderdiği mesaj hakkında da konuşan Nihat Hatipoğlu, yüzünün neden gülmediğini, “Hastalık var, ölenler var. Bu sezon biraz daha burukluk var. Tolere etmeye çalışıyoruz bizi bağışlayın, şartlar böyle” şeklinde ifade etti.

Şarkıcı Ebru Polat, program başladıktan sonra Instagram hesabından, “İman ile paranın kimse olduğunu hiçbir zaman bilemezsiniz” şeklinde paylaşımda bulundu.