Endonezya’da Koronavirüsten Ölen Kişinin Cansız Bedeni Hareket Etti

endonezyada koronavirusten olen kisinin cansiz bedeni hareket etti

Endonezya’da koronavirüsten ölen şahsın defnedildiği sırada cansız bedeninin hareket ettiği kameralara yansıdı. Görüntüleri sosyal medyada izleyenlerler canlı olarak gömülmesinden endişe duydu.

Olay Endonezya’nın Kuzey Sulawesi eyaletine bağlı Manoda’da gerçekleşti. Koronavirüs salgın nedeniyle erkek bir vatandaşın hayatını kaybetmesi sonucu defin işlemlerin gerçekleştiği anda hareket etmesi cep telefonu kameralarına yansıdı. Sosyal medyada hızla yayılan görüntü hakkında bazıları kurgu yaparken diğerleri de canlı olarak gömülmesinden endişe duydu.

Görüntüde, koron-avi-rüs salgını nedeniyle yaşamını yitiren erkek şahsın cansız bedeninin toprağa gömüldüğü,  rahibin dua okuduğu esnada mezara indirilen tabutun içinde hareketlenme olduğu görülüyor.

endonezya

“CANLI CANLI GÖMÜLMÜŞ OLABİLİR”

Defin işlemi gerçekleştirilen şahsın canlı olup olmadığı bilinmezken sosyal medyada yayınlanan görüntü hakkında yorum yapan kullanıcılar şahsın gömüldüğü esnada son bir kez el salladığı  yazıldı…

Hastanın canlı canlı gömülmüş olması da düşündürüyor. Konu halkında Avusturalya bilim insanları tarafından geçen yıl yapılan bir araştırma sonucuna göre, ölü bedenler hareket edebiliyor.

Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz