İnanılmaz ama gerçek gelinlerin makyajla gelen değişimi!

Her düğünün en önemli detayı kuşkusuz gelinin görünüşüdür. Gelinliği, saçı ve makyajıyla ön planda olan gelinler, bu kritik günde daha güzel ve çekici olmayı makyaj uzmanlarının da katkısıyla farklı kılabiliyorlar.

Kosova’nın Prizren kentinde yaşayan güzellik sanatçısı Arber Bytyqi, gelinlerin makyaj dönüşümlerini Instagram hesabında paylaşıyor. Ve ortaya çarpıcı görüntüler çıkıyor.

Gelinlerin makyajdan öncesi ve sonrası

Her gelinin kendi stili ve kişiliği olduğu da makyaj görünümlerine yansıyor. Kimi doğal makyajı tercih ederken, kimi gösterişli olmayı seviyor.

Bored Panda web sitesine konuşan makyaj sanatçısı, çok küçük yaşlarda bebeklerine makyaj yaptığını bu yüzden makyaj sanatçısı olacağını o zamanlarda bildiğini söylüyor.

Erkek olduğu için güzellik sektöründe çalışmasına ilk zamanlarda ailesi tarafından önyargılı bakıldığını ifade eden Arber, ”Makyaj sanatçısı olmak istiyordum ancak erkeklerin bu sektörde çalışması o zamanlarda tabu olarak görülüyordu. Bu yüzden lisans eğitimimi ekonomi üzerinde yaptım ancak okul bittikten sonra hayalini kurduğum işi yapmaya başladım” diye konuşuyor.

BİR YIL İÇİNDE BİNDEN FAZLA MAKYAJ

Müşterilerine önce ne tür makyajdan hoşlandıklarını soran güzellik uzmanı, daha sonra gelinlik tasarımına ve müşterilerinin isteklerine göre makyaj yapımına başlıyor. Bir yılda binden fazla geline makyaj yapıldığını söyleyen Arber, makyajın yüz için mücevher olduğunu vurguluyor.

PRENSES GİBİ OLMAK GÖRÜNDÜĞÜNDEN DAHA KOLAY

MUTLU BİR YÜZ, MAKYAJIN TAMAMLAYICISI

İNANILMAZ AMA GERÇEK

HATIRLANMASI GEREKEN BİR GÜN VE HATIRLANMASI GEREKEN BİR MAKYAJ

ÇOK SAYIDA TAKI EŞLİĞİNDE FARKLI BİR DEĞİŞİM

DOĞRU YAPILAN MAKYAJ DAHA İYİ HİSSETMENİZİ SAĞLAYABİLİR

BAZI KOZMETİK ÜRÜNLER EN İYİ YÜZ ÖZELLİKLERİMİZİ VURGULAMAK İÇİN YAPILMIŞTIR

GELENEKSEL HİNT GELİNİ MAKYAJI

Yorum Yaz