Karantina Altına Alınan Türk Kadın Konuştu

Abone ol

Aslında Bu videoyu çekmem ne kadar doğru bilemedim ama şimdi ileride ne olur onu da bilemiyorum malesef test sonuçlarımız açıklandı.

Reklam

Dedemin babamın ve benim Korona virüsü pozitif çıktı kızlar, Yarından itibaren yoğun bir tedavi sürecine giriyoruz . Dedem yoğun bakıma alındı, yani dedemden pek bir ümit yok ama babam ve ben tedavi olacağız.

Nasıl oldu bir anda oldu kızlar hiç bilmiyorum, nereden geldiğini bilmiyorum, Evlerinizden sakın çıkmayın, ve aldığınız her şeyi yıkayın.

Reklam

Ben şuan izolasyon odasındayım, elimdeki poşete dahi alıp dokunmuyorlar çünkü bu kadar bulaşıcı bir şeymiş, elimin deydiği her yerden bulaşabilirmiş.

25 gün bir tedavi sürecim olacakmış belki bu telefonu bile elime alamayacağım. Ciğerlerimdeki sıkıntı çok büyük değilmiş ama virüsün en kötü özelliği akciğere bulaştığında çok zor bırakıyormuş.

Reklam

Yorum

  • Çok üzülüyorum ya!
    Ülkemizin ve dünyanın başına bu belayı musallat edenler kahru perişan olsun! Allah şifa versin inşallah.

    Bu kızcağızın halini göremeyenler hala #evdekal olayını ciddiye almıyorlar. Dışarı çıkıp hiçbir şey yokmuş gibi dolaşıyorlar. Hele hele yaşlılarımız. Ne kadar inatçıymış bunlar ya hû! Halbuki virüs onları çok seviyor, yakalayınca yarı canda bırakmıyor.