MasterChef Yasin’in Gerçek Haline İnanamayacaksınız!

yasin masterchef den onceki hali

TV8′ in sevilen ve çok izlenen yemek yarışması MasterChef Türkiye‘de yarışan ve çok fazla seveni olan Yasin Obuz aslında daha önce de Kısmetse Olur adlı yarışmada yarışmıştı. O zamanki haliyle şimdiki halinin hiç alakası olmadığı ortaya çıktı. O yarışmada aslında çok kibar ve terbiyeli olan Yasin Obuz acaba rol mü yapıyor diye düşündürttü!

yasin obuz

MasterChef Türkiye adlı yarışma programında, gerek konuşmalarıyla gerek yaptığı yemeklerde adından sıkça söz ettirmeyi başaran Yasin Obuz neredeyse herkes tarafından tanınan bir yüz haline geldi. Yaptığı şivelerle ve cana yakın konuşmalarla kısa sürede kendini halka sevdiren Yasin Obuz’ un eski görüntüleri ortaya çıktı!

yasin masterchef

Yıllar önce ilişki programı olarak adlandıran ve Kanal D de yayınlanan Kısmetse Olur programında yarışmacı olarak yarışan Yasin Obuz’ un görüntüleri sosyal medyayı salladı. Ortaya çıkan görüntülerde şu anki haliyle alakası olmayan Yasin Obuz, aslında çok kibar ve düzgün bir Türkçe ile konuştuğu gözler önüne serildi. Görüntüleri izleyen sevenleri Yasin Obuz’ un dikkat çekmek için tavır değiştirdiğini düşündü.

kismetse olur yasin obuz

MASTERCHEF YASİN OBUZ KİMDİR?

Yaptığı taklitlerle ve şivesiyle kendini çok çabuk tanıtan ve sevdiren, ‘boomcu Yasin’ lakabıyla bile MasterChef Yasin Obuz, aslında Diyarbakırlı olup 32 yaşındadır. Lisansını Hacettepe Üniversitesi Spor Bölümünde tamamlamıştır. Daha önce ilişki bulma programı olan Kısmetse Olur ve ekranlarda yer edinen Yemekteyiz programında yarışmıştır.

İşte herkesi şok eden ve sosyal medyayı sallayan o görüntüler!