Müge Anlıda Aranan Dursiye Sağlam Bulundu

muge anli yine buld

Müge Anlı’nın yapmış olduğu programda k-ayıp olarak aranan Dursiye Sağlam için “Dursiye Hanım benim ablam” diyen iş arkadaşı Ahmet C. ş-üpheli davranışlarından dolayı g-özaltına alındı. C-inayeti işlediğini i-tiraf eden Ahmet C. Sağlam’ın c-ansız b-edenini Afyonkarahisar’a 5 kilometre uzaklıkta yol kenarına attığını söyledi.

muge anli

Dursiye Sağlam (40) Afyonkarahisar’ın Kanlıca Mahallesi’nde oturmakta idi. 11 Şubat gecesi saat 24.00’te çalıştığı işyerinden ayrılan Sağlam’ın eve gelmemesi üzerine ailesi polise başvurdu. Aradan bir hafta geçmesine rağmen bulunamamıştı. Sağlam’ın kızı annesinin bulunması için Müge Anlı’ya başvurdu. Annesini bulmayı ümit ederken iş arkadaşı Ahmet C.tarafından ö-ldürül-düğünü anladı.

Aramızda Abi-Kardeş İliş-kisinden Başka Bir Şey Yok

Müge Anlı’nın programında iş çıkışı ailesindeki problemden dolayı görüştüğü Ahmet C.isimli kişiye ulaşıldı. Canlı yayında konuşan Ahmet C. “Dursiye Hanım, benim ablam. Aramızda abi-kardeş i-lişkisinden başka bir şey yok.” dedi.Konuşma sırasında Ahmet C.’nin ş-üpheli davranışları üzerine Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekipleri tarafından gözaltına alındı. İfadesinde her şeyi i-tiraf etti.

muge2

Bı-çak-layarak Ö-l-dür-düm

Dursiye Sağlam ile birlikte oldukları yakın çevresi tarafından bilinen Ahmet C. birlikteliklerinin gerçek olduğunu söyledi. Ayrıca, “İ-lişkimizi bitirmek istedim ama Dursiye istemedi ve aramızda bir a-rbede çıktı. Bu çıkan a-rbede esnasında onu b-ıçaklayarak ö-ldürdüm. C-ansız be-deni y-akarak ortadan k-aldırmak istedim fakat beceremeyince Afyonkarahisar’a 5 kilometre uzaklıktaki bir kasabanın yol kenarına attım” dedi.

dursiye saglam

AFYONKARAHİSAR’A 5 KM UZAKTA BULUNDU

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, Ahmet C.’nin verdiği ifade doğrultusunda yaptıkları araştırmada Dursiye Sağlam’ın c-ansız b-edenini Afyonkarahisar’a 5 kilometre uzaklıktaki Sülümenli kasabası yakınlarında buldu.

muge3

KARDEŞİNİN K-ATİL OLDUĞUNU DUYUNCA G-ÖZYAŞLARINA B-OĞULDU

Ahmet C.’nin canlı yayına bağlanan kız kardeşi ise gö-zyaşlarına hakim olamayarak “Nasıl böyle bir şey yapar. Allah aileye sabır versin. Çok ü-züldük” dedi.