Rüyada Akıl Hastanesi Görmek Ne Anlama Gelir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada akıl hastanesi görmek neye delalet eder, rüyamızda deli olduğumuzu akıl hastanesine yattığımızı veya başkasını akıl hastanesinde görebiliriz. Kulağa korkutucuda gelse anlamını hemen öğrenmek isteriz.

Rüyada Akıl Hastanesinde Kaçtığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda akıl hastanesinde kaçtığımızı görmek işlerinizin yoluna gireceğine bazı sorunların çabuk çözüleceğine borçlarınızdan dolayı prestij kaybı olacağına kısmetinizin açık olacağına ve sizi üzen kişilerden uzak duracağına delalet eder.

rüyada akıl hastanesinden kaçtığını görmek

Rüyada Kendini Akıl Hastanesinde Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kendimizi akıl hastanesinde görürsek yaşadığı hayatta bir suçundan dolayı hapse gireceğine eğer başkasını görür ise çok büyük bir günaha girdiğine delalet eder.

Rüyada Akıl Hastanesine Ziyaret İçin Gittiğinizi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda akıl hastanesini ziyaret ettiğimizi görmek çok büyük bir tehlike atlatmaya, bir yakın dostun başına gelmiş olan üzücü bir haberi alıp onu ziyaret etmeye, malî sıkıntıya düşmeye işaret eder.

Rüyada Akıl Hastanesine Kapatıldığınızı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada akıl hastanesine kapatıldığınız görürseniz çoluk çocuğun başına bir felaket geleceğine, mal mülk zararına uğramasına veya rüya sahibinin evlatlarının, akrabalarının hayırsız olup rüya sahibine kötü söz söyleyip onu çok üzmelerine işaret eder. Bazı tabircilere göre bu rüya; şehit olarak ölmeye, fakir için feraha çıkmaya, kötü akrabaların şerlerinden emin olmaya delalet eder.

rüyada ölen birini akıl hastanesinde görmek

Rüyada Ölmüş Birini Akıl Hastanesinde Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ölen birinin akıl hastanesine Kapatıldığını görürsek hasta kimsenin veya ölmüş olan kimsenin ahiret hayatında yerinin cehennem olduğuna işaret eder. Bu rüyayı gören rüya sahibi Allah-u Teala (C.C) dua etmeli ve onların affedilmelerini Cenab-ı Hak’tan (C.C) istemelidir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!