Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada altın görmek, Câfer-i Sâdık (R.A)’a göre; üzüntü ve kederin gitmesine, salih amele, kişinin hidayete ermesine ve sıkıntılarından kurtulması anlamına gelmektedir. Diğer rüya tabircilerinin yaptığı yorumlar farklılık gösterebilir.

1- Rüyada Altın Bilezik Veya Altın Bileklik Görmek

Rüyasında koluna altın bilezik veya altın bileklik takan kimse, şayet hamile bir kadınsa; kız çocuk doğuracağına, bekar bir kadınsa, yakında kendisine iyi bir kısmet çıkacağına delalet eder.

2- Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada çeyrek altın görmek, genellikle iyiye yorulur. Rüyasında çeyrek altın gören kişinin parasal yönden feraha kavuşacağına işaret eder.

3- Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyasında altın yüzük gören kişi kadınsa rüya onun için hayra yorulur. Eğer bekar bir kadınsa, her an bir kısmeti çıkabileceğine işaret edilir.

4- Rüyada Altın Kolye Veya Altın Zincir Görmek

Rüyada altın görmek veya altın kolye görmek, çalıştığı yerde mevkisinin yöneticiliğe yükselmesine ve adil bir şekilde yönetim sürdürmesine işaret eder.

5- Rüyada Külçe Altın Görmek

rüyada altın görmek

Rüyada altın eritip, onu külçe haline getirmek; hırsızlığa, şerre, kötülüğe uğramaya işaret eder. Bir başka tabire göre rüyada külçe altın görmek; kişinin maddi sıkıntılar çekeceğine ve karşılaşacağı başarısızlıklara yorumlanır.

6- Rüyada Başkasında Altın Görmek

Rüyada başkasında altın görmek, çevrenizden gelecek güzel haberleri ve bununla beraber yaşadığınız sevinci temsil eder. Başka bir rüya tabircisine göre rüyada başkasında altın görmek, o kişinin yaşayacağı olmusuzluklara delalet eder.

7- Rüyada Erkeğin Altın Taktığını Görmek

Bir erkeğin rüyasında altın taktığını görmesi, çok büyük olmasa da üzüleceğine delalet eder.

8- Rüyada Tam Altın Görmek

Rüyada tam altın görmek, kişinin devlette veya makamı yüksek bir kurumda işe başlayacağına işaret eder.

9- Rüyada Yarım Altın Görmek

Rüyada yarım altın görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı maddi sorunların sona ereceğine ve düzlüğe çıkacağına yorumlanır.

10- Rüyada Sahte Altın Görmek

Rüyada sahte altın görmek, maddi açıdan bereketli günler göreceğine ve para sıkıntısı çekmeyeceğine delalet eder.

11- Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada çeyrek altın görmek güzel şeylerin olacağına yorulur. Rüyada çeyrek altın gören kişinin parasal yönden sıkıntı çekmeyeceğine işaret edilir. Başka bir kaynağa göre rüyada çeyrek altın görmek, etrafındaki insanlar tarafından destekleneceğine ve kendisi için güzel bir dönemin başlayacağına yorulur.

12- Rüyada Altın Kemer Görmek

Rüyasında altın kemer gören kişinin katılacağı topluluklar tarafından desteklenip, kendi adını yüksek mevkilere taşıyacağına delalet etmektedir.

13- Rüyada Altın Verdiğini Görmek

Rüyasında altın verdiğini gören kişi; üzüntü ve kederden kurtulacağına, manevi açıdan rahata kavuşacağına işaret eder.

14- Rüyada Altın Bozdurduğunu Görmek

Rüyasında altın bozduran kişinin çok yakında büyük bir üzüntü geçireceğine yorumlanır. Rüyasında altın bozduran kimsenin, bazı tabircilere göre; kederden ve gamdan kurtulmasına da yorumlanmıştır.

15- Rüyada Bekar Birisinin Altın Kıyafet Giydiğini Görmek

rüyada altın görmek

Rüyasında altın kıyafet giyen kişi, kendi dengi olmayan birisiyle evleneceğine ve ömrünün büyük bir kısmını üzüntü içersinde geçireceğine tabir edilir.

16- Rüyada Beş Adet Altın Görmek

Rüyada beş adet altın görmek; beş vakit namaza yorumlanır ve rüyayı gören kişinin abdest alıp, namaza başlayacağı anlamına gelir.

17- Rüyada Beş Adet Altını Başkasına Verdiğini Görmek

Rüyasında beş adet altını başkasına verdiğini gören kişi; hem kendisi namazını kılmaya başlar hem de çevresindeki namaz kılmayan kişilerin namazlarını kılmalarına sebep olacağı anlamına gelir.

18- Rüyada Altın Bulduğunu Görmek

Rüyada altın bulduğunu görmek; büyük keder ve üzüntüye yorumlanır. Bu rüya bazen, kişinin işini kaybedip işsiz kalmasına veya bir olay nedeniyle ceza yiyip haksız yere para ödemesine de yorumlanabilir.

19- Rüyada Altın Yuttuğunu Görmek

Rüyasında altın yuttuğunu gören kişi, eşinin yapmış olduğu bir işten dolayı maddi sıkıntılara uğrayacağına işaret eder.

20- Rüyada Altın Sakladığını Görmek

Rüyasında altın saklayan kişinin; emanete ihanet etmesine, müslüman kimsenin dinden çıkacak davranışlar yapmasına tabir edilir.

21- Rüyada Küçük Altın Görmek

Rüyada küçük altın gören kişinin varsa borcunun kapanacağına, birçok sıkıntısının ortadan kalkacağına ve sağlık açısından iyi olacağına yorumlanır. Rüyada küçük altın görmek, bazı kaynaklara göre kişinin; hem maddi hem de manevi yönden rahata kavuşacağına, imanının güçleneceğine ve hidayete ereceğine işaret etmektedir.

22- Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para görmek, rüya sahibinin kısa zamanda maddi açıdan feraha kavuşacağına ve parasal sıkıntılar çekmeyeceğine yorumlanır.  Rüyasında altın para gören kişinin aynı zamanda manevi yönden de huzura ereceğine tabir edilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!