Rüyada Fare Görmek Ne Demek?

rüyada fare görmek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada fare görmek, tahmin edildiği gibi evinize ve işyerinize fare gireceğini temsil etmektedir. Rüyada fare görmek her zaman kötü anlam taşımaz. Bazı tabirciler rüyada fare görmeyi olumlu yorumlamıştır.

1- Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek, yaşanacak olan bir hırsızlık olayıyla birlikte kişinin başının derde gireceğine ve rüya sahibinin malının çalınacağına yorumlanır.

2- Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada beyaz fare görmek, rüyayı gören kişinin düşmanlarından aldığı zafere işaret edilir. Rüyada beyaz fare görmek sanıldığının aksine hayırlı bir rüyadır.

3- Rüyada Küçük Fare Görmek

rüyada fare görmek

Rüyada yavru fare görmek, rüya sahibinin düşmanlarının zayıflığına işarettir. Başka bir tabire göre rüyada fare görmek, kişinin arkasından plan yaparak kuyusunu kazmaya çalıştığı düşmanı vardır.

4- Rüyada Büyük Fare Görmek

Rüyada büyük fare görmek, rüyayı gören kimseye hırsızlık iftirası atılacağına delalettir. Bu durum karşısında rüya sahibinin oldukça üzüleceği tabir edilir.

5- Rüyada Evde Fare Görmek

Rüyada evde fare görmek; kişinin düşmanları, evin huzurunu kaçırmak için ellerinden geleni yapacaklarına delalet etmektedir.

6- Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyada siyah fare görmek, rüyayı gören kişinin uzun ve sıkıntılı bir dönemden geçeceğine delalettir. Rüya sahibinin çeşitli zorlukları ailesinin yardımıyla atlatacağı anlamına gelmektedir.

7- Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyada fare ölüsü görmek; sizi sevmeyen bir düşmanınızın, sizinle ilgili bir sırrı etrafa yayacağına delalet eder.

8- Rüyada Bir Sürü Fare Görmek Veya Rüyada Fare Sürüsü Görmek

Rüyada çok fare görmek, rüya sahibinin parasal yönden feraha kavuşacağı anlamını taşımaktadır. Kişinin kendi işinde oldukça güzel yerlere geleceği rivayet edilir. Bazı rüya tabiri alimlerine göre rüyada bir sürü fare görmek, haram mal ve paraya delalet etmektedir.

9- Rüyada Elinde Fare Görmek

rüyada fare görmek

Rüyada elinde fare tuttuğunu görmek, karakter olarak kötü bir insanla dost olacağınıza delalet etmektedir.

10- Karnından Ve Boğazından Fare Çıktığını Görmek

Rüyada fare görmek, rüyada karnından ve boğazından fare çıktığını görmek; akrabalarının veya tanıdıklarının içinden ahlaksız bir kadının çıkmasına, hayırsız bir evlat sahibi olmaya delalet etmektedir.

11- Rüyada Fare Eti Yediğini Görmek

Rüyada fare eti yemek, bir hayat kadınının parasını yemeye delalettir. Başka bir tabire göre; rüya sahibi, kendisi ve ailesi için faydalı işler başaracak, huzur içinde yaşayacağı bir hayat kuracaktır.

12- Rüyada Fare Deliği Görmek

Rüyada fare deliği görmek, rüya sahibinin aceleyle söylediği sözler sonradan aklına geldiğinde pişman olacağı anlamına gelmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!