Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada hamile olduğunu görmek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada hamile olduğunu görmek, bazı tabircilere göre hem erkekler hem de kadınlar için, hayatlarında olumlu olayların yaşanacağını gösterir. Ama bu pozitif olaylar, rüyayı ne şekilde gördüğünüze göre değişiklik gösteriyor.

1- Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Büyük İslam alimlerinden biri olan Kirmani, rüyada hamile olduğunu görmenin; kişinin mal varlığının ve sahip olduğu mülklerin artıp bereketleneceğine yorumlamıştır. Bir kadın rüyasında hamile olduğunu görürse; bir hastalığa tutulacağına da işaret edebilir.

2- Rüyada Birinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyanızda herhangi birinin hamile kaldığını gördüyseniz, hayatınızda yakın bir zamanda güzel ve pozitif olaylar olacağını anlayabilirsiniz. Aynı zamanda, sizin ve ailenizin refah seviyesi yüksek ve mutlu bir şekilde yaşayacağınıza da delalet eder.

3- Rüyada Bekarken Hamile Olduğunu Görmek

rüyada hamile olduğunu görmek

Rüyada bekarken hamile olduğunu gören kişinin; yakın zamanda evleneceğine, gelir düzeyi yüksek bir iş bulup, maddi sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır. Eski bir tabire göre, bekar bir kız kendisini rüyasında hamile olarak görürse; yakın zamanda ailesine kendisi yüzünden bir dert musallat olacağına delalet eder.

4- Rüyada Annenin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada annenin hamile olduğunu gördüyseniz, gelirinizin gözle görülür bir şekilde yükseleceğine, sahip olduğunuz mülklerinizin artacağına yorumlanır. Bir başka deyişe göre rüyada annenin hamile olduğunu görmek, hiç bilmediğiniz birinden size tahsis edilecek mal veya mülke delalet ettiği söylenebilir.

5- Rüyada Erkek Çocuğa Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek, büyük mücadeleler sonucunda hayatta istediğiniz yerlere gelip başarılı olacağınız yönünde yorumlanır.

6- Rüyada Kıza Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kız çocuğuna hamile olduğunu görmek, aileye en yakın zamanda sevindirecek bir haber geleceğine delalet eder. Başka bir yoruma göre; bekarsanız evleneceğinize, evliyseniz yeni bir bebeğe, çalışmıyorsanız mevkisi yüksek bir işe başlayacağınıza yorumlanır.

7- Rüyada Eşinin Hamile Olduğunu Görmek

rüyada hamile olduğunu görmek

Rüyada eşinin hamile olduğunu görmek; yakın gelecekte parasal ve ruhsal sıkıntıların geçeceğine, manevi huzura ulaşacağınız yönünde işaret eder.

8- Rüyada Ablanın Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada ablasını hamile gören kişinin, sıkıntı içerisindeyse bütün sıkıntılarından kurtulacağına, iş yönünden yükseleceğine, nam ve şöhret kazanacağı yönünde tabir edilir.

9- Rüyada Bir Erkeğin Veya Aileden Birinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin malı ve mülkü artar, çevresindeki dostları tarafından övülür, aşk ve muhabbetle bir kadına bağlanacağı yönünde yorumlanır. Başka bir tabirciye göre, rüyada erkeklerin hamileliği; alim için ilminin fazlalığına, sanatkar için hiç kimsenin yapamayacağı bir sanat icra etmesine delalet eder.

10- Rüyada İleri Yaşlı Birisinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada yaşı ilerlemiş bir kadının hamile olduğunu gören kimsenin evine hırsız gireceğine veya evinden bir şey kaybolacağına delalet eder. Ayrıca yaşlı bir kadını rüyada hamile olarak gören kişiyi hayatında maddi zorluklar da beklemektedir.

11- Rüyada Dul Bir İnsanın Hamile Olduğunu Görmek

Dul bir kadının rüyada hamile olduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin evleneceği yönünde yorumlanmıştır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!