Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir, Neye Delalettir?

rüyada para görmek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada para görmek; Alimler tarafından birçok farklı anlam kazandırılan rüyada para görmek tabirinin, rüyanın görülme şekline göre hem olumlu hem de olumsuz rivayetleri vardır. Hiç rüyada para görmek nedir diye merak ettiğiniz oldu mu?

1- Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek; genellikle kişinin canını sıkacak sözler duyacağına işaret eder. Rüyada para görmek, rüya sahibini bekleyen üzüntülü ve kederli günleri temsil ettiği söylenmektedir.

2- Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada kağıt para görmek, yakın bir zamanda elinize ulaşacak paraya delalettir. Ayrıca, kişinin ilmi yüksek bir evladı olacağına da işaret etmektedir.

3- Rüyada Bozuk Para Görmek Veya Demir Para Görmek

Rüyada demir para görmek veya bozuk para görmek, Rüya sahibinin kazanacağı helal ve bereketli rızk olarak yorumlanır. Bir başka tabire göre rüyada madeni para görmek, kişinin ticaret yapacağına veya kendi işini kuracağına delalet eder.

4- Rüyada Çok Para Görmek Veya Çanta Dolusu Para Görmek

rüyada para görmek

Rüyada toplu para görmek, rüya sahibinin gelir kapısını açılacağını temsil eder. Farklı bir kaynağa göre rüyada tomarla para görmek, kişinin şansının artacağına yorulur.

5- Rüyada Yabancı Para Görmek

Rüyada yabancı para görmek, kişinin elde edeceği yeni para kaynakları oluşmasına delalettir. Rüyada euro para birimini görmek, rüya sahibinin bir ortağıyla beraber iş kurup yükseleceği anlamını taşımaktadır.

6- Rüyada Sahte Para Görmek

Rüyada sahte para görmek, rüyayı gören kişinin farklı işlerde bulunacağı ve bu işler sonucunda ciddi zararlar edeceğine delalet eder.

7- Rüyada Yırtık Para Görmek

Rüyada yırtık para görmek, Rüya sahibinin yaşayacağı zor günler olduğuna delalet etmektedir.

8- Rüyada Para Kaybettiğini Görmek

Rüyada para kaybetmek, rüyayı gören kimsenin iş hayatında yapacak olduğu yanlışlar nedeniyle gireceği zarara işaret etmektedir.

9- Rüyada Eski Para Görmek

Rüyada eski madeni para veya kağıt para görmek, rüya sahibinin özel hayatında bazı olayların yaşanacağına ve bu olayların sonucunda oldukça üzüleceğine delalet eder. Bazı tabircilere göre rüyada eski para görmek, kişinin kazanacağı başarıları simgelemektedir.

10- Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın ve para görmek; yakın zamanda kişinin eline geçecek olan fazlaca paraya delalet eder. Ayrıca rüyada altın para görmek, dertlerin azalacağı ve sıkıntıların son bulacağı anlamına da gelmektedir.

11- Rüyada Para Aldığını Görmek

Rüyada para almak, kişinin şansını simgeler. Rüya sahibinin çalışmaktan kafasını kaşıyamayacak duruma geleceğine ve işlerinin açılacağına işaret eder. Rüyada birinin para verdiğini görmek, kişinin; çoğu işte başarılı olacağı, aile ve özel hayatında mutluluğun üstünlük kuracağı bir döneme gireceği anlamlarına da gelmektedir.

12- Rüyada Cüzdanda Para Görmek

rüyada para görmek

Rüyada kişinin cüzdanında kağıt para görmesi, yapacağı birikimleri ve bir ticaret sonucunda kazandığı parayla sahip olacağı mal, mülkü işaret eder.

13- Rüyada Bozuk Para Saydığını Görmek

Rüyada bozuk para saymak, rüya sahibinin biriktireceği parayı temsil etmektedir. Bu parayla, kişinin hayallerine ulaşacağına delalet eder. Farklı bir kaynağa göre rüyada bozuk para saydığını görmek, üzüntülü bir habere işarettir.

14- Rüyada Demir Para Yutup Altın Olarak Çıktığını Görmek

Rüyada demir para yutup altın olarak çıktığını görmek, kişinin dinden çıkacağı sözler söyleyeceğine delalet eder.

15- Rüyada Gizli Yere Saklanan Para Görmek

Rüyada para sakladığını görmek, kişinin kısa zamanda tanışacağı insanları işaret eder. Rüyayı gören kimsenin tanışacağı bu insanlar, iş hayatında başarılı olmasına yardımcı olacak kişiler olarak rivayet edilir.

16- Rüyada Yolda Para Bulduğunu Görmek

Rüyada yolda para bulmak; kişinin kendisine yapılan olan kötü işlerin ortaya çıkacağına delalet eder.

17- Rüyada Para Bastığını Görmek

Rüyasında para bastığını gören kişinin; yaptığı işe hile karıştırarak haram yoldan para kazanacağına işaret edilmektedir.

18- Rüyada Para Çantasını Suya Düşürdüğünü Görmek

Rüyada para çantasını suya düşürdüğünü görmek; Rüyayı gören kişi ticaretle uğraşıyorsa ciddi zararlar edeceği bir iş yapacağına rivayet edilir.

19- Rüyada Para Cezası Ödediğini Görmek

Rüyasında para cezası ödediğini görmek, rüya sahibinin eline hiç bilmediği yerden yüksek miktarda para geleceğini işaret eder.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!