Rüyada Yumurta Görmek Ne Anlama Geliyor?

rüyada yumurta görmek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada yumurta görmek, farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada yumurta görmek, çoğu zaman olumlu olayların yaşanacağına işaret etse de bazen anlamları iyi bir şekilde sonuçlanmayabiliyor.

1- Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada yumurta görmek; kişinin hayatında karşılaşacağı mutlulukları ve kazanacağı parayı temsil eder. Başka bir deyişle rüyada yumurta görmek evliliğe de delalet etmektedir.

2- Rüyada Haşlanmış Yumurta Görmek

Rüyada haşlanmış yumurta görmek, rüya sahibinin ailesiyle olan huzur ve mutluluğuna, iş hayatındaki başarısına işarettir. Rüyasında haşlanmış yumurta gören kimsenin, kısmeti açılır ve maddi gücü artar.

3- Rüyada Kırık Yumurta Görmek Veya Rüyada Çatlak Yumurta Görmek

Rüyada yumurta kırıldığını görmek, genellikle hayra yorulmaz. Rüyada kırılmış çiğ yumurta görmek kişinin üzerinde, uğursuzluk ve şanssızlık olacağına işaret eder.

4- Rüyada Beyaz Yumurta Görmek

Rüyada beyaz yumurta görmek, eğer rüya sahibi bekarsa, karşısına yakın zamanda hayırlı bir eş çıkacağına delalet eder. Kişi evliyse, var olan evliliğinin sağlamlaşacağına tabir edilmektedir.

5- Rüyada Çok Yumurta Görmek

Rüyada çok sayıda yumurta görmek, kişinin hayatında değişiklikler olacağına işaret eder. Rüyada bir sürü yumurta görmek rüya sahibinin, karşısına birçok fırsatın çıkacağı anlamına gelmektedir.

6- Rüyada Çiğ Yumurta Görmek

rüyada yumurta görmek

Rüyada çiğ yumurta görmek; rüyayı gören kişinin zor bir dönemden geçip, kısa sürede altından kalkacağına işaret eder. Rüya sahibinin çevresinden gelebilecek bir haberin temsilcisi olarak da yorumlanmıştır. Rüyayı gören kişi çiğ yumurta yerse, haram kazancın temsili olarak yorumlanır.

7- Rüyada Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada yumurta sarısı görmek, kişinin maddi durumunun artacağına ve yakın zamanda mutlu olacağı bir haber alacağına delalet etmektedir. Rüya sahibinin, iş hayatında yapacağı doğru kararlardan dolayı mevkisinin yükseleceğine işaret eder.

8- Rüyada Pişmiş Yumurta Görmek

Rüyada taze pişmiş yumurta görmek; kişinin, karşısına çıkacak olan zor işlerde başarılı olacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi pişmiş yumurtayı yediyse, bu helal kazanca işaret eder.

9- Rüyada Büyük Yumurta Görmek

Rüyada büyük yumurta görmek, rüya sahibinin güzel ve bol kazançlar elde edeceği anlamına gelir. Bir başka tabire göre rüyada yumurta görmek, rüya sahibinin yaptığı yatırımların yükseleceğine işaret edilmiştir.

10- Rüyada Bozuk Yumurta Görmek

Rüyada çürük yumurta görmek veya bozuk yumurta görmek, kişinin; söz dinlemeyen, şımarık, hayırsız ve hakka giren bir çocuğa sahip olacağına delalettir.

11- Rüyada Yumurta Kabuğu Görmek

Rüyada yumurta kabuğu görmek, rüya sahibinin yüzünü güldürecek fırsatları temsil etmektedir. Rüyada yumurta kabuğu gören kişinin, yakın zamanda sevineceğine yorulmuştur.

12- Rüyada Çift Sarılı Yumurta Görmek

Rüyada çift sarılı yumurta görmek, kişinin güzel ve çok önemli işler başaracağını temsil eder. Genel olarak hayra yorulur.

13- Rüyada Sucuklu Yumurta Görmek

Rüyada sucuklu yumurta yemek, rüyayı gören kişinin güzel günler geçireceği döneme girdiğine delalet eder.

14- Rüyada Tavuğun Yumurtladığını Görmek

Rüyada tavuğun yumurtladığını görmek; rüyayı kim gördüyse, hayırlı bir çocuk sahibi olacağına işaret eder.

15- Rüyada Bilinmeyen Bir Hayvanın Yumurtasını Görmek

Rüyada bilmediğin bir hayvanın yumurtasını görmek; güzel bir fiziğe ve karaktere sahip eşle evlenmeye delalet etmektedir.

16- Rüyada Yumurta Üzerinde Oturduğunu Görmek

Rüyada yumurta üzerinde oturmak, rüya sahibinin bir kadının malından faydalanacağı anlamına gelmektedir.

17- Bir Kadınının Rüyasında Çocuk Yerine Yumurta Doğurduğunu Görmesi

Bir kadın rüyasında çocuk yerine yumurta doğurduğunu görürse; rüyayı gören kadının hayırsız ve dini inancı zayıf olan bir çocuğa sahip olacağına delalet etmektedir.

18- Rüyada Bıldırcın Yumurtası Görmek

rüyada yumurta görmek

Rüyada bıldırcın yumurtası görmek, kişinin iyi bir ahlaka sahip olduğunu temsil eder. Rüya sahibinin, açık sözlü ve yardım etmeyi seven biri olduğuna delalet eder.

19- Rüyada Kaz Yumurtası Veya Benzeri Hayvanların Yumurtasını Görmek

Rüyada kaz yumurtası görmek veya benzeri hayvanların yumurtasını görmek; rüyayı gören kişinin bir akrabasının veya bir tanıdığının fakirleşeceğine, bu yüzden rüya sahibinin üzüleceğine delalet eder.

20- Rüyada Yumurta Kırmak

Rüyada yumurta kırdığını görmek, bekar olan bir kızın bekaretini kaybetmesi anlamına gelmektedir.

21- Rüyada Yumurtadan Yemek Yaptığını Görmek

Rüyada yumurtadan yemek yapmak; kişinin evleneceğine delalet eder. Ayrıca hastalıklardan kurtulmaya da işaret ettiği söylenmiştir.

22- Rüyada Yumurta Kabuğu Yemek

Rüyada bir yumurtanın kabuğunu yemek, gizli sırların gün yüzüne çıkacağına tabir edilir.

23- Rüyada Elindeki Yumurtanın Kırıldığını Görmek

Rüyada elindeki yumurtanın kırıldığını görmek; kişinin evladı varsa, korkunç bir kaza atlatacağına işaret edilir.

24- Cafer-i Sadık (R.A.)’a Göre Rüyada Yumurta Görmek 6 Şekilde Tabir Edilir

Hayırlı bir evlada, ilmi yüksek kişilerden ilim almaya, rütbenin yükseleceğine, Allah (C.C.)’a dua etmeye, kişinin hayallerinin gerçekleşmesine, mal sahibi olmaya delalet eder.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!