Rüyada Zift Görmek Ne Demek?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada zift görmek tabirinin genel olarak çok fazla anlamı yoktur. Rüya alimleri tarafından çoğunlukla hayra delalet edilir. Rüyada zift görmek hakkındaki tabirler daha çok rüya sahibinin çevresine ve ailesine yönelik yapılmıştır. Rüyada zift görmek ne anlama gelir?

1- Rüyada Zift Görmek

Rüyada zift görmek, rüyayı gören kimsenin daima faydası dokunacak kişilerle dostluk kuracağına işaret edilir.

2- Rüyada Zift Aktığını Görmek

Rüyada görülen ziftin akması, kişiye yapılacak olan kötülüklerden korunacağına ve iş hayatında güzel bir başarı elde edeceğine delalet edilir. Bazı kaynaklarda bu rüya, kişinin günahlarının akıp temizlendiği şeklinde yorumlanmıştır.

3- Rüyada Yola Zift Döküldüğünü Görmek

rüyada zift görmek

Bir tabire göre rüyada zift dökülmüş yol görmek; kişinin zahmet göstermeden sağlayacağı kazancı temsil etmektedir. İbn-i Şirin rüyada zift yol görmek tabirini, sahip olacağınız mal ve mülke işaret olarak yorumlamıştır.

4- Rüyada Siyah Zift Görmek

Rüyada siyah zift görmek; rüya sahibinin uzak durması gereken olaylara, elde edeceği helal mala ve kazanca işaret edilir. Kişinin karşısına çıkacak olan zorlukları sabırla aşacağı da söylenmektedir.

5- Rüyada Bir Evin Veya Binanın Dış Yüzüne Zift Sürmek

Rüyada evde zift görmek veya binanın dış yüzüne zift sürdüğünü görmek, rüya sahibinin ailesini kötülüklerden korumak için çaba göstereceğine delalet edilir.

6- Rüyada Zift Kullanmak

Rüyasında zift kullanan kimsenin, ailesi hakkında kötü söz söyleyen düşmanla tartışmasına ve o düşmanı alt edeceğine delalet edilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!