Rüyada Zindan Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada zindan görmek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada zindan görmek, çoğunlukla hayra yorulmaz. Rüya tabiri alimlerine göre genellikle, kişinin birtakım ekonomik sıkıntılara uğrayacağı yönünde işaret edilmiştir ama rüyada zindan görmenin birçok anlamı vardır. Rüyada zindan görmek ne demek?

1- Rüyada Zindan Görmek

Rüyasında zindan gören kişinin, yalnızlık ve yoksulluk içinde geçmekte olan hayatının bir süre daha devam edeceğini delalet edilir.

2- Rüyada Zindandan Kurtulmak

Rüyada zindandan kaçmak, üzüntü ve kederle geçen dönemin biteceğine, kişinin feraha kavuşacağına işarettir. Rüyada zindandan tamamen kurtulan kimse için, ticarette ve iş hayatında başarı elde edeceği de rivayet edilmiştir.

3- Rüyada Birini Zindanda Görmek

rüyada zindan görmek

Rüyada birisini zindanda görmek, rüya sahibinin istediği şeylerin bir süre daha gerçekleşmeyeceğine yorulur. Kimi rüya tabircilerine göre rüyada zindan görmek, kişinin güvendiği insanlar tarafından ihanete uğrayacağına ve üzüleceğine tabir edilir. Kötülüğü temsil ettiği de söylenmektedir.

4- Rüyada Hasta Olan Birinin Zindana Girdiğini Görmesi

Hasta olan bir kimse rüyasında zindana girdiğini görüyorsa, o kişinin ecelinin yaklaştığı yönünde yorumlanmıştır.

5- Rüyada Bekar Veya Dul Bir Kadının Zindana Girdiğini Görmesi

Bekar veya dul bir kadının rüyada zindana girdiğini görmesi, Aşırı derecede kıskanç bir adamla evleneceğine delalet eder.

6- Rüyada Zindana Atıldığını görmek

Rüyada zindana atılmak; kişinin sıkıntıya düşeceğine, mal ve para kaybedeceğine işaret eder. Bir başka tabire göre rüya sahibinin, dünya işleriyle uğraşırken ahiret hayatını unutacağına ve zor duruma düşeceğine delalet edilmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!