Şarkıcı Alişan Trafik Kazası Yaptı Ölümden Döndüler

Alişan, namı diğer şarkıcı Serkan Burak Tektaş, Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde ailesiyle yolculuk yaparken trafik kazası yaptı. Arabanın içinde Alişan eşi Buse Varol ve oğulları Burak vardı ve araç 30 metre sürüklendi. Çok şükür can kaybı olmadı, işte kazanın fotoğrafları objektiflere böyle yansıdı..

Kaza, İstanbul-İzmir Otoyolu’nun Saruhanlı ilçesi Çerkez Osmaniye Mahallesi yakınlarında meydana geldi. Saat 15.00 civarındaydı..

İstanbul’dan ailesi ve çocuğunun bakıcısı ile birlikte İzmir yönüne giden Alişan’ın kullandığı arabanın plakası 34 BAB 35, iddiaya göre aracın, sağ ön aksı kırılma meydana geldi.

Aracın tekeri yerinden çıkan cip, takla atarak durdu. Cipi kullanan Alişan ile eşi Buse Varol ve oğulları Burak Tektaş kazayı yara almadan atlattılar. Oğulları Burak’ın yabancı uyruklu bakıcısı ise Burak’ı korumak için kendini spor ederek kazayı hafif yaralı olarak atlattı.

OLAY YERİNE JANDARMA GELDİ

Kazanın meydana geldiği yoldan geçen diğer araç sürücülerinin ihbarı üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri geldi. Yaralanan bakıcı, ambulansla Saruhanlı Devlet Hastanesi’ne kaldırılıp, tedaviye alındı. Bakıcının sağlık durumunun iyi olduğu, hayati tehlikesinin bulunmadığını biliyoruz.

ALİŞAN VE AİLESİ HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Kazanın şokunu uzun süre üzerinden atamayan Alişan, eşi ve oğlu ile aynı hastaneye giderek tedbir amacıyla sağlık kontrolünden geçtiler. Jandarma, kazanın nasıl olduğuyla ilgili soruşturma başlattı.

İşte korkunç kazanın fotoğrafları…