Yoğun Bakımdaki Sosyal Medya Fenomeninden Kötü Haber

unlu fenomenden

Antalya’da bir kız çocuğunun t-aciz edildiği iddiası ile yaşanan bir olayda, kızın babası ile erkek kardeşi sosyal medya fenomeni Şehmuz Özdemir’i darp ederek olay yerinden kaçmıştı.Yoğun bakım servisindeki Özdemir’in beyin ö-lümünün gerçekleştiği bildirildi.

fenoman

Antalya’da internette konuştuğu kızın babasıyla ağabeyi, internet fenomeni olan Ares ÖZDEMİR‘i “Seninle reklam çekeceğiz” vaadiyle k-andırılarak d-arp ettiler. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi yoğun bakımında 12 gündür yaşam savaşı veren Ares ÖZDEMİR’in beyin ö-lümünün bugün gerçekleştiği bildirildi.Hastaneye gelen internet fenomeninin yakınları g-özyaşlarını tutamadı.

annesi

ANNESİ Y-IKILDI

İnternet fenomeni ares Özdemir’in annesi Sultan Kızılay a-cı haberi duyunca y-ıkıldı. “Ne olur yalvarıyorum, bana evlat a-cısı yaşatmayın, duyun sesimi, evladım gidiyor. Hala kalbi çarpıyor.

Hala benim bir umudum var. Gerekirse benim beynimi çıkarın ona takın. Beyin nakli yapın. Ne istiyorsanız ben hazırım, ne olur Allah rızası için oğluma yardım edin. Tamam s-akat olsun ama ö-lmesin ben ona bebek gibi bakarım. Yavruma, çocuğuma bebek gibi bakarım. Ö-lmesin benim çocuğum.” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

annesi2

NE OLMUŞTU?

Antalya merkez Konyaaltı Sahili’ndeki bir kafede 4 Şubat Salı günü saat 17.00 sıralarında meydana gelen olayda sosyal medyada ‘Ares’ ismiyle fenomen olan Şehmuz Özdemir, kendisiyle reklam filmi çekmek isteyen V.E. ve oğlu K.E. ile buluştu.

fenomen

Bir süre kafede oturduktan sonra otomobille ayrılarak, Kepez ilçesinde bulunan ormanlık alana gittiler. Ormanlık alanda baba V.E., kızı H.E.’yi 2 yıl önce t-aciz ederek u-ygunsuz görüntülerini çektiği iddiasıyla oğlu K.E. ile birlikte Özdemir’i darp ettiler. Özdemir, aldığı ağır da-rbeler ile kendini kayberdek b-ayıldı.

Ardından V.E. ve K.E. Özdemir’i orada bırakarak olay yerinden k-açtı. Çevredekilerin Özdemir’i farketmesi sonucu sağlık ekplerince ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılan Ares Özdemir yoğun bakıma alındı.