Yürek Burkan Davranışlara Rağmen Çocuklar Hala Bu Kadında

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara’da C.M. isimli bir anne çocuklarına deh-şet dolu dakikalar yaşattı. Eşiyle tartışmasının ardından, kocası evden çıktığında çocuklarına sil-ah doğrultup ‘sizi ö*l-dü-receğim’ dedi. Fakat mahkeme çocukların velayetini anneye verdi. Yazının sonunda annenin çocuklarına olan davranışının videosunu izleyebilirsiniz.

Geçen yıl mayıs ayında Ankara’da yaşanan olay herkesi şaşırttı.Habertürk’ten Fevzi Çakır’ın yapmış olduğu habere göre yedi yıldır evli ve iki çocuk sahibi Y.M. ve C.M. çifti evde şid-detli bir şekilde tartıştı.

Tartışmanın ardından baba evden ayrıldı. Bu durum sonrası öfkelenen anne C.M. çocuklarına si-lah doğrultarak çektiği video’yu da eşine gönderdi. Videoda annenin çocuklarına “Sizi ö*ldü-receğim, kendimi de” dediği, 5 ve 6 yaşındaki çocukların ise çığlık çığlığa ağladıkları görüldü.

nasil verildi e1581592963175

GÖRÜNTÜLERİ İZLEYEN BABA GÖZLERİNE İNANAMADI

Videoyu izleyen baba, eve geri dönerek çocukları aldı ve annesinin evine götürdü. Bir süre geçtikten sonra eşinin çocukları görmesi için izin verdi. Ancak eşi C.M. çocukları babaya geri vermedi. Gerginlik daha fazla artınca çift karşılıklı olarak boşanma davası açtı.

adaletin terazisi

Baba Y.M. çocukların velayetini kendi üzerine almak için mahkemeye başvurdu. Eşinin çocuklarına “Sizi ö*ldü-receğim, kendimi de” dediği video kaydını da delil olarak mahkemeye sundu. Mahkeme babanın velayet talebini kabul ederek çocukların velayetini babaya verdi. Anne C.M.’yi de savcılığa ihbar etti. Anne C.M. ise baba hakkında ‘uzaklaştırma’ kararı talep etti. Mahkeme C.M.’nin de talebini kabul etti.

Eşine Uzaklaştırma Kararı Çıkardı

Anne C.M. çocukları mahkemenin velayeti babalarına vermesine rağmen yine teslim etmedi. Baba Y.M. çocukları kendisine vermesi için eşine telefonla mesajı gönderdi. Anne baba Y.M’nin gönderdiği mesajları gerekçe göstererek polise başvurdu. Mahkeme ‘uzaklaştırma’ kararını ihlal ettiği gerekçesiyle baba Y.M.’ye üç gün hapis cezası verdi. Anne C.M. bu kararın ardından tekrar mahkemeye başvuruda bulunarak çocukların velayetini kocasından aldı.

adalet mulkun temelidir

Anneye Teh-dit Davası

Baba Y.M. çocukların annesinin kendisine gönderdiği video kaydını mahkemeye sunmasına rağmen mahkemenin çocukların velayetini anneye vermesine itiraz etti. Savcılık anne C.M. hakkında ‘sil-ahlı teh-dit’ suçlamasıyla dava açtı. Mahkemenin baba Y.M.’nin çocukların velayeti ile ilgili olarak yapmış olduğu itiraza vereceği karar bekleniyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!