Rüyada Karga Görmek Ne Anlam Gelir?

rüyada karga görmek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada karga görmek neye delalet eder, rüyamızda zaman zaman kuşlar böcekler hayvanlar görürüz fakat karga görmenin pek hayra olmadığı söylenir gelin hep birlikte ne anlama geldiğini öğrenelim.

Rüyada Karga Saldırdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda karganın bize saldırdığını görmek gören kişinin uzun seyahate çıkacağını ve aile hayatına yeteri kadar özen göstermeyeceğine delalet eder. Ayrıca İş hayatına da ara vermesi gerekeceğini anlamına da gelir.

rüyada karga tutmak

Rüyamızda Karga Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda karga görmek pek hayra yorumlanmaz. Cimri, yalancı, hilekâr, dolandırıcı adamın kötülüğüne uğramaya işaret eder.

Rüyada Alaca Karga Tutmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda alaca karga tuttuğumuzu görmek dostların arasını açmak için akla gelebilecek en kötü işleri yapmakta mahzur görmeyen, içi dışı bir olmayan kimseye yorumlanır.

Evimizin Bacasında Alaca Karga Görmek Ne Anlama Gelir?

Evimizin bacasında alaca karga görmek o hane hakkında kötülük yapmaya uğraşan aile bireylerinin arasını açmaya çalışan kötü yürekli şeytanın oyuncağı olmuş Allah-ü Teâlâ (C.C) korkmayan kişiye delâlet eder.

Rüyamızda Alaca Karganın Sesini Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda alaca karganın sesini duymak dedikodulu haberin rüya sahibinin kulağına gelip onun huzursuzlanmasına yorumlanır. Bu rüya bazen de kişinin eşiyle arasını açmak için eşinin namusu hakkında kötü söz çıkaran bir kimseye de yorumlanabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!