Rüyada Kötülük Görmek Neye Tabir Edilir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada kötülük görmek, adından da anlaşıldığı üzere genellikle hayra alamet etmez. Birçoğumuz rüyasında kötülük yapıldığını veya kötülük yaptığını görmüştür. Peki rüyada kötülük görmek tabiri ne anlama geliyor?

1- Rüyada Kötülük Görmek

Rüyada birinin kötülük yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatında arasının iyi olmadığı insanlarla karşı karşıya geleceğine delalet edilir. Rüyada kötülük yapan insanlar görmek, Rüya sahibinin çevresindeki bazı insanların, kişinin arkasından iş çevirip konuşacağına işaret etmektedir.

2- Rüyada Kötülük Yapan Kadın Görmek

rüyada kötülük görmek

Rüyada kötülük yapan kadın görmek, kişinin çocukluk dönemlerinde kötü bir kadından etkilendiği ve bilinç altında kaldığı anlamına gelmektedir. Rüyada kötülük görmek, rüya sahibinin yüksek disiplinli bir ailede yaşadığını simgeler.

3- Rüyada Kötülük Yapan Adam Görmek

Rüyada kötülük yapan adam görmek, kişinin yaşadığı bölgenin başına ahlaksız ve kötü bir adamın geleceğine ve orada yaşayan insanlara kötü muamelede bulunacağına delalet eder.

4- Rüyada Ailenin Kötülük Yaptığını Görmek

Rüyada bir aile ferdinin (Anne, baba, abi, abla) kötülük yaptığını gören kişinin, yakın zamanda hiç bekelemediği yerden para yardımı alacağına ve evinin bereketinin bollaşacağına yorulur. Rüyada kötülük görmek, iyi insanlarla güzel işler kurup maddi ve manevi anlamda zengin olacağına da işaret edilmektedir. (Ayrıca bkz: Rüyada abla görmek)

5- Rüyada Kötülük Yaptığını Görmek

Rüyasında kötülük yaptığını gören kimsenin; Malını ve parasını kaybedip fakir bir duruma düşeceği anlamına gelmektedir.

6- Rüyada Birinin Sana Kötülük Yaptığını Görmek

rüyada kötülük görmek

Rüyasında kendisine kötülük yapıldığını görmek, kişinin düşmanlarının kendi kazığı çukura düşeceğine, dünya ve ahiret hayatının güzelleşeceğine ve Allah (C.C.) katında dualarının kabul olacağına delalet edilir.

7- Rüyada Kötülük Yaptığını Ve Yaptığı Kötülükten Pişman Olduğunu Görmek

Rüyada yaptığı kötülükten pişmanlık duyan kişinin, tövbe edeceği ve üzerindeki kul haklarını ödemeye çalıştığı anlamına gelmektedir.

8- Rüyasında Bir Tanıdığına Kötülük Yaptığını Görmek

Rüyada bir tanıdığına kötülük yaptığını gören kişiye, rüyasında gördüğü ve kötülük yaptığı kimse tarafından gelecek olan zararları işaret etmektedir.

9- Rüyada Bir Hoca Tarafından Kötülük Görmek

Rüyasında hocası tarafından kendisine kötülük yapıldığını gören kimseye; o hoca tarafından çok önemli bilgiler öğretileceğine delalet eder. Rüya sahibinin o bilgiler sayesinde istikbalini yükselteceğine rivayet edilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!