Rüyada Ziyafet Görmek Neye Delalet Eder?

rüyada ziyafet görmek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada ziyafet görmek, tabirciler tarafından çok görülen bir rüya olarak kabul edilmez ama genellikle hayra yorulur. Ne anlama geldiğini öğrendiğinizde biraz şaşırabilirsiniz. Rüyada ziyafet görmek tabiri nedir? Ne anlama gelir?

1- Rüyada Ziyafet Görmek

Rüyada ziyafet yemeği görmek; kişinin kısmetinin açılacağına, bolluk göreceğine ve bereketinin artacağına delalet eder. Bazı tabircilere göre rüyada ziyafet görmek, hayırlı bir organizasyon düzenleyeceğinizi veya hayırlı bir organizasyonun içinde bulunacağınızı işaret etmektedir.

2- Rüyada Ziyafet Sofrası Görmek

Rüyada ziyafet masası görmek; rüya sahibinin hayatı boyunca ekonomik sıkıntı çekmeyeceğini yansıtır. Kişi ziyafet sofrasına oturmak istiyorsa, mevkisinin yükseleceğine delalet eder. Rüyada büyük bir ziyafet sofrası görmek, bereketi, huzuru ve bolluğu temsil eder,  kişinin kötülükten uzak mutlu bir hayat süreceği anlamına gelir.

3- Rüyada Başkasının Ziyafet Verdiğini Görmek

rüyada ziyafet görmek

Rüyada birinin ziyafet verdiğini görmek, ziyafet verilen yerde bulunan kişilerin hayırlı bir işe imza atacağına işaret edilir.

4- Rüyada Ziyafet Hazırlığı Görmek

Rüyada ziyafet hazırlığı görmek; rüya sahibinin özel hayatında gelişmelerin olacağına, karşısına hayırlı bir eş çıkacağına ve bir bebek sahibi olacağına delalet edilir.

5- Rüyada Ziyafet Vermek

Rüyada ziyafet vermek, bir topluluğa liderlik etmeye, politika ile uğraşmaya, devlet yönetiminde söz sahibi olmaya delalet eder.

6- Rüyada Ziyafete Çağırıldığını Görmek

Rüyada ziyafete çağırılmak; kişinin uzun zamandır haber almadığı bir dostundan haber alacağı ve uzun zamandır kullanmadığı bir eşyanın işine yarayacağı anlamlarına gelmektedir.

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!