14 Yıl Boyunca Baba-Kız Aynı Pozu Verdiler Son Fotoğrafı Görenler Ağlıyor

Kızına aşık olan George yıllar önce bir karar vermiş. Bu karar yılda bir kere de olsa aynı yerde kızı ile ikisinin fotoğrafını çekmekmiş. Yıllar sonra emekli olduğunda fotoğraflara bakıp mutlu olacağını düşünmüş. Bizce bütün ailelerin yapması gereken bir etkinlik.

Reklam

1. Yıllarca Sürecek Olan Pozun İlki

2. Bu olay nasıl başladı

Böyle bir etkinlik yapmaya karar verdiğinde henüz 35 yaşında idi. Hırslı ve kariyer hedefi olan bir kişiydi. Kazandığı para da iyiydi fakat öyle çok çalışmak zorunda kalıyordu kızı uyuyacağı zaman ona masal okumak için bile yanında olamıyordu.

3. Dışarıda Oynamaya Bayılırdı

Diğer kızlar gibi oyuncak bebeklerle ve ayılarla oynamayı sevmezdi. Bunlar yerine dışarı çıkıp at binmeyi, legolarıyla oynamayı ve arabalara bakmaya severdi. Bu resim de dışarı çıkmak için ailesini ikna ettiği günlerden biri. George işten gelir gelmez kızı babasını ikna edip dışarı çıkarırdı.

4. Birbirlerine Güç Verdiler

Bu fotoğrafta da dikkat çekeceği gibi, kızı her gün büyüyüp güzelleşirken, babası da günden güne gençleşiyor ve daha iyi hissediyordu. Adeta birbirlerine iyi geliyorlardı. Ne yazık ki bu sonsuza kadar süremedi…

5. Hayat Stresi

Zaman geçtikçe iş yerinde George’a verilen sorumluluk arttı ve George binden fazla kişinin sorumluluğunu taşıyordu. Çok başarılı için çok çalışmak gerekirdi ancak bu durum George’u stresli ve gergin bir adam haline getirdi. George hayattan istediği başarıyı elde ediyordu ancak kaybettiği şeylerin farkında değildi. Zaman…

6. Hayatlarının En Kötü Dönemi

Bütün bu stresin sonucu olarak George şükran günü öncesinde rahatsızlandı. Kimse bu duruma şaşırmamıştı çünkü George çok çalışıyordu ve bu çalışmaya ve strese katlanmak gerçekten çok zordu. Ancak bir George kalp krizi geçirdi ve bütün aile çok korktu.

7. Verilen Kararlar

Bu olaydan sonra bütün ailesi ve karısı George’u işi bırakması için ikna etmeye çalıştı. Karısı zaten yeterince paralarının olduğunu, asıl önemli şeyin kızları olduğunu ve George’un artık kızlarıyla hiç ilgilenemediğini söyledi.

8. Çok Çalışarak Geçen Zaman

George ise kararından vazgeçmedi ve çalışmaya devam etti. Artık hafta sonları bile çalışıyordu ve kızını neredeyse göremiyordu. Fakat aynı yerde aynı pozu verme etkinliğini asla unutmadı ve aksatmadı.

9. Kaçınılmaz Değişim

baba ve kızı

Artık kızları 9 yaşına gelmişti fakat George’un eşi ondan boşanmak istediğini söyledi. Tam da bu olaylar yaşanırken George annesini kaybetti. Gerçekten çok zor zamanlar geçiriyorlardı fakat George için en zoru kızının yüzündeki mutsuzluğu görmekti.

10. Düzeltme Çabaları

Boşanmanın ardından George küçük bir evde tek başına yaşamaya başladı. Çok mutsuzdu çünkü her şeyi ailesine güzel bir hayat verebilmek için yapmıştı ama artık ailesi yanında yoktu. Kızını sadece 2 haftada bir görebiliyordu ve bu durum onu kahrediyordu. Bir şeyleri düzeltmesi gerekiyordu.

11. Sevdiği İşi Buldu

Bu durumu çözmek adına George kendi işini kurdu. Sadece yönetim işi yapıyordu ve her gün kızını okuldan alabiliyordu. Akşamları eski eşi izin verdiğinde kızı uyuyana kadar ona masal okuyabiliyordu.

12. Tekrardan Mutlu Olmak

Hayatını düzene sokan George bu arada spora da başladı. Doktorların yapılan testlerin sonucunda George’un artık tehlike altında olmadığını söylediler. Artık her şey yoluna giriyordu. Fotoğraftan da görüyorsunuz ikisi de ne kadar mutlular.

13. Aşk

Hayatlarının tekrar değişmesiyle tekrar eskileri hatırlayan ve aslında sevgilerinin hiç bitmediğini fark eden çift tekrardan bir araya gelmeye karar verdi. Aynı hataları yapmama kararı alan çift tekrardan evlendiler.

14. Aile

Yıllar geçip kızı 14 yaşına geldiğinde babasına boşanma avukatı olmak istediğini söyledi. George gülerek onu her zaman desteklediğini ama asla işine kendisini kaptırmaması gerektiğini söyledi.

Reklam

Yorumlar

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

error: