Avuçlarınızı Birleştirince Hayat Çizginizi Sizi Anlatıyor

avuc ici cizgisi

Ellerimiz, hakkımızda bir şeyler söyleyebilir. Gözler kalbin aynasıdır diyorsak eller de Yalan söylemezler ve sahibinden daha doğru bilgi verirler diyebiliriz. Şimdi vereceğimiz bilgi sayesinde avuç çizginize bakarak kişiliğiniz veya karşı tarafın kişiliği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Avuç içinizi serçe parmaklarınızın ucu aynı seviyeye gelecek şekilde birleştirin, ortadaki çizgiye bakın ve nasıl biri olduğunuzu öğrenin.

Çizgiler aynı seviyede ise

cizgiler ayni

Eşiniz çok şanslı: ciddi niyetleri olan birisiniz ve sürekli ilişkileri tercih ediyorsunuz. Akılcısınız ve hayatta keskin dönüşlerden hoşlanmazsınız.

Yumuşak bir karaktere sahip, mantıklı bir insansınız ve başkalarının görüşlerini önemsiyorsunuz.

Sağ çizgi altta kalıyorsa

sag cizgi dusuk

Bu kişi ciddi bir ilişki kurmak için acele etmez ve sevgiyi de mutluluk nedeni olarak görmez. Ama sonunda yaşam için birini seçmeye karar verdiklerinde, bu kendilerinden daha genç veya farklı bir milletten biri olabilir. Gözleriyle severler ve kendilerine güvenirler. Bu, zorlukların kolayca üstesinden gelen, amaçlı ve bağımsız bir kişidir.

Sol çizgi altta kalıyorsa

sol cizgi daha dusuk

Bu kişi daha yaşlı bir partneri tercih eder ve yaşının ötesinde bilgedir. Bu çizgiye sahip biri aşkta iyidir, romantiktir ve sosyal kurallardan bağımsızdır. Genellikle altıncı hislerini dinlerler ki hislerinde nadiren yanılırlar.