Günde 9 Saat Uyuyup Ayda 8 Bin Lira Kazanmak İster misiniz?

gunde 9 saat uyuyup ayda 8 bin lira kazanmak ister misiniz

Günümüzde herkesin hayali kendisine uygun bir iş bulmak… Ancak herhangi bir iş sahibi olmanın bile şans sayıldığı şu günlerde, bahsetmek üzere olduğumuz haber sizlere şaka gibi gelecek ancak doğruluğu tarafımızdan teyit edildi, içiniz ferah olsun! Hindistan’da özel bir şirket sadece uyuması için yeni stajyerler arıyor! Adı Wakefit olan şirketimiz günlük 9 saat uyumanız karşılığında aylık 100 bin rupi yani 8 bin TL vaat ediyor.

uyumak

İş ilanlarında özellikle uykuyu bir öncelik haline getirmiş insanları tercih ettiklerini açıkça belirten şirket yetkilileri hiç de şaka yapıyor gibi görünmüyor. Amaçları ise insanların uyku süresince beyinlerini inceleyerek yaşanan sağlık sorunlarına bir çözüm bulabilmek ve herkese sağlıklı bir gece uykusu sağlayabilmek.

İşte başvuracakların sahip olması gereken özellikler:

derin uyku

Herhangi bir alanda üniversite bitirmiş olmak. Derste sürekli uyuduysanız bu artık bir tercih sebebi…

En az 8 saat uyuyabilme yeteneği esas alınıyor.

Yatağa yattıktan sonra en fazla yarım saat içerisinde uykuya dalabilme yeteneği de şartlar arasında.

Uyumaya yardımcı olan ürünler hakkında tecrübeli ve kullanım alanlarına hakim,

Işık, ses gibi uyarıcılara aldırış etmeden uykuya dalabilme ve uyuyabilme,

derin uyku2

Sosyal medyada vakit geçirmektense uyumayı tercih etme ve kanıt gösterebilme,

Uyku saatlerini her şeyin üzerine koyma ve kesinlikle taviz vermeme,

Daha iyi bir uyku kalitesi için çarşaf, yorgan ve yastık gibi araçların detaylarında bilgi sahibi olma ve bu araçlara gerekli önemi verme,

Sabah kahvesini eksik etmeyenlere kötü haber

uyku duskunleri

Ne yazık ki kahve düşkünleri, dizi maratoncuları ve gece kuşları bu şirket için avantajlı konumda değil. Sosyal medyada ne kadar az aktifseniz ve hayatınızda uyku ne kadar önemli bir konumdaysa, siz de Wakefit’in gözünde o kadar öndesiniz demektir.

Çalar saatlere düşman adaylar aranıyor

Uyku vakti geldiğinde tüm günlük stresi uzaklaştıran, kafeinden ve sosyal medya gibi bağımlılıklardan uzak, horlamayan biriyseniz sanırım hayalinizdeki işi buldunuz demektir. Duvara ne kadar çok çalar saat fırlattıysanız, alarmınızı kapatıp her şeye rağmen uyumaya devam ediyorsanız hiç vakit kaybetmeden başvurmalısınız.

Uyku konusunda meditasyon bilgisi sahibiyseniz, uykuya dalmayı kolaylaştıracak şarkılar ve ninnilere hakimseniz, birer artı daha kazandınız demektir. Bir de üzerine sesiniz güzelse tam aranılan adaysınız, zaman kaybetmeden başvurunuzu yapın!