Rüyada Zebur Görmek

rüyada Zebur görmek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rüyada Zebur görmek; kara bir haberi temsil etmektedir. Davut (a.s)’a indirilen Zebur kitabını görüp okumak ne anlama gelir?

Rüyada Zebur Görmek

rüyada Zebur okumak

Rüyada Zebur kitabını görüp okumak; ölüm haberi alıp ağlamaya, kişinin tövbekar olacağına, Cenab-ı Hakk’tan (c.c) korkmaya, Kur’an-ı Kerim’i öğrenip onu okumaya ve çevresinde bulunan kötü yolda olanları doğru yola sürüklemeye delalet eder. Kişinin ibadete, zikire ve musikiye düşkün olduğu anlamına da gelir.

Abdülgani Nablusi’ye Göre Rüyada Zebur Görmek: Rüyasında Davut (a.s)’a indirilen Zebur kitabını gören bir kimsenin; ölen bir tanıdığının arkasından ağlayacağına ve Hakk yoluna girip ibadet edeceğine yorumlanır.

Rüyada Zebur Duymak

rüyada Zebur görmek

Rüyasında Zebur sesi duyduğunu görmek; eğlenceli vakit geçireceğine, değişik ve garip haberler alacağına yorumlanır. Rüyada Zebur sesi duymak, Kişinin okuduklarından hisse almasına da işaret edilir.

Salimi’ye Göre Rüyada Zebur Duymak: Rüyasında dört kutsal kitaptan biri olan Zebur’u gören kişinin, Allah’ın (c.c) emirlerine her zaman layıkıyla uyan birisi olduğuna rivayet edilir. Allah (c.c) katında ve halkın gözünde iyi ve hoşgörülü bir insan olarak tanınmanıza delalet edilmiştir.

Rüyada Zebur Okumak

Rüyada Zebur okuduğunu görmek; rüya sahibinin peygamberlerin yolundan gittiğine delalet eder. Zebur’a bakarak okumak, kişinin güzel ve hayırlı işler yapacağına işaret edilir. Ayrıca rüyada Zebur okumak kişinin etkili ve güzel konuşmasına da delalet edilir.

Rüyada Zebur Kitabını Ezberden Okumak: Kişinin, bazı konularda riyakar davranacağına delalet edilir. Bir rivayete göre Zebur kitabını rüyasında ezbere okuyan kişinin, huyunun kötüleşeceği de tabir edilmiştir.

Rüyada Zebur Okuyan Birini Görmek: Rüya sahibinin sözünün her ortamda dinleneceğine işaret edilmektedir.

Rüyada Zemzem Suyu İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zebur Kitabını Tersten Okumak: Kişinin borca gireceğine ve bir konuda çok üzüleceğine rivayet edilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!