Türk Sineması’nın En Güzel Kadın Oyuncusu O Ankette Herkesi Geride Bıraktı

“Yeşilçam’ın en güzel gülen yıldızı” unvanıyla anılan Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya üzerinden hayranları ile görüşerek iletişimi kesmiyor. Türk sinemasının “altın çağına” damgasını vuran Bubikoğlu, ünlü yapımcı Türker İnanoğlu ile evli. ABD’de kızı Zeynep’in yanında olan Gülşen Bubikoğlu, bakın ne yapıyor.

Ekranlara dönmeyi düşünmeyen Gülşen Bubikoğlu, Türk Sineması’nın Gelmiş Geçmiş En Güzel Kadın Oyuncusu Kim?’ anketlerinde liste başında yer alıyor.

RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAKIYOR

70’li yıllarda Yeşilçam’a adım atan Gülşen Bubikoğlu, ‘Gırgıriye’, ‘Leyla ile Mecnun’, ‘Yaban’, ‘Görgüsüzler’, ‘Paramparça’ gibi birçok filmde başrol oyuncu olarak oynadı. En son 1998’de ‘Affet Bizi Hocam’ dizisinde oynayan Bubikoğlu , ne zaman sosyal medyada ‘Türk Sineması’nın Gelmiş Geçmiş En Güzel Kadın Oyuncusu Kim?’ anketi açılsa rakiplerini geride bırakıyor.

VAKTİNİ TORUNU İLE GEÇİRİYOR

65 yaşında olan Gülşen Bubikoğlu, “Ekrana ne zaman döneceksiniz, artık sizi çok özledik” diyen hayranlarına, “Vaktimi kızım Zeynep’ten olan torunum Mavi ile geçiriyorum genellikle.Bana büyük enerji veriyor. Hayata bağlıyor. Çok neşeli, kaliteli anlar yaşıyoruz. Dizilerden ise sağolsun teklifler gelmeye devam ediyor. Ama bazı şeyler geçmişte kaldı. O çalışma temposunu asla kaldıramam. Ekrana dönmeyi düşünmüyorum.” diyor.