Avucunuzdaki Çizgiler Ne Kadar Çocuğunuz Olacağını Söylüyor!

avucunuzdaki çizgiler ne kadar çocuğunuz olacağını söylüyor

Kaderiniz sizin elinizdedir, ve istediğiniz hayatı yaşamak sadece size bağlıdır.

– Darren Johnson, Politikacı

Buna benzer, kaderinizin sizin elinizde olduğuna dayanan sözleri birçok yerde okumuşsunuzdur.

Darren Johnson tarafından yapılan bu güzel alıntıyla felsefi bir başlangıç yapmış olsakta, bugün konuşacağımız şey, tam olarak felsefi bir konuyla ilgili olmayacaktır.

Şimdi özellikle, ‘kaderin senin ellerinde’ kısmına odaklanacak olursak:

Hepimizin bildiği gibi, Hindistan astronomi, astroloji ve faşizm ülkesidir. Bugün sizlerin hayatında sahip olacağınız bebeklerin sayılarını nasıl belirleyebileceğinizi tartışmak için buradayız. Sizin de bildiğiniz gibi, sokaklarda dolaşan ve sizlere geleceğinizi görebileceklerini söyleyen insanlar, belirli yollarla sizlere bir takım öngörülerde bulunurlar. Avuç içinize bakmak bu kişilerin kullandığı en kolay yoldur. Bunlar, binlerce insanın geleceğini tahmin etmektedir ve bazen de her şeyi doğru bir şekilde tahmin ettikleri bilinmektedir. İster inanın ister inanmayın, aynı zamanda kaç bebeğinizin olabileceğini de tahmin edebilirler. Nasıl mı?

Çocuğunuzun olması için gerçek bir ideal yaş belirlenmiş olmasa da, çoğu anne babanın çocuklarını 20’li yaşların ortaları ile 30’lu yaşların ortalarında dünyaya getirmeleri her bakımdan daha yararlıdır. Aslında, bir bebeğe sahip olmak için ideal zamanı, sizin kendi biyolojik saatiniz gösterir.

Yaşamınızda sahip olmak istediğiniz bebeklerin sayısıyla ilgili hayallerin ve umutların olması doğaldır ve hatta hamileliğinizi buna göre planlayabilirsiniz. Ama sahip olacağınız sayıyı kesin olarak bilmenin bir yolu yoktur. Eğer hala kaba bir fikir istiyorsanız, falcılara gitmek bir çözüm olabilir ki biz bunu tavsiye etmiyoruz. Ancak, el falı ile, sahip olacağınız toplam çocuk sayısını nasıl öngörebileceğini size söylemeden önce, kısa bir fikir vermemize izin verin.

Nasıl El Falı Bakılır?

el falı

Aynı zamanda, chiromancy olarak da bilinen sanat, insanların avuçlarını analiz ederek geleceğin habercisi üzerine odaklanan eski bir sanattır. El falı, birçok çeşit ve elinizin avuçlarının analizi ile kendisini gösterir. Profesyonel avuç içi uzmanları avucunuzun üzerindeki çizgileri okuyor, kavşakları inceliyor ve geleceğiniz için bunların ne anlama geldiğini yorumluyor. Bazı fal analizcileri de elinizin höyüklerini, parmak izlerinizi, tırnaklarınızı, cildinizin dokusunu ve rengini, avucunuzun şeklini ve elinizin esnekliğini analiz ediyor.

Ellerinizin Çizgileri Kaç Çocuğunuz Olacağını Açıklıyor

kaç çocuk

Kaç çocuğa sahip olacağınızı belirlemek için, sağ elinizin çizgilerini incelemelisiniz. Bu teknik, Çinli palmistler tarafından ortaya çıkmıştır ve ayrıca çocuklarınızın durumunu ve sağlığını keşfetmenize de yardımcı olabilir. Çocuk hatlarınız küçük parmağınızın tabanında bulunan çizgilerdir. Gelecekteki çocuklarınızı tanımak için bu satırları yukarıdan aşağıya dikkatlice analiz etmelisiniz.

Aşağıdaki görüntüde gösterildiği gibi avucunuzu bir yumruk şeklinde kıvırın, küçük parmağın yakınında oluşan V şeklindeki çizgiler, sahip olduğunuz çocuk sayısını gösterebilir.

çizgiler

Baş parmağınızın tam altında Venüs Dağı bulunur.  Kalın ve etli ise, cinsel fonksiyonun artmasını gösterir, bu sayede çocuk sayısının ikiden fazla olacağı düşünülür. Fakat Venüs Dağı düz ise, çocukların sayısı daha az olacaktır.

Küçük parmağınız ortalamadan küçükse ve bilgelik çizgisinin sonu, bir çatal gibi görünürse, daha az çocuğunuz olacağına işaret eder.

Çocuk sayısından başka, avucunuzun içindeki çizgiler de bebeğinizin cinsiyetini ve sağlığını belirleyebilir.

  • Çizginiz derin ve belirginse, bir oğlan olacak anlamına gelmektedir.
  • Ama çizgileriniz sığ ise, bir kızınız olacak anlamına gelir.
  • Çocuk hatlarınızın sonunda çatalları görürseniz, ikiz bebekleriniz olma şansınız olacaktır.
  • Çizgiler adalara doğru uzanırsa, bebeğiniz zayıf olabilir ve hatta çok gençken bir hastalığa yakalanabilir.
  • Ancak çizgiler üste doğru uzanıyorsa, o zaman çocuklarınızla başa çıkmak  zor olabilir.
  • Çizgiler bir eğriliği takip ederse ya da çok çarpıksa, çocuğunuzun çok fazla düşmesi ve iyi bir vücuda sahip olmaması muhtemeldir.

Çin elçiliği, iyi oluşmuş ve derin bir Venüs Dağı’na (avucunuzun başparmağınızın hemen yanında yer alan kısmına) sahip olan hem erkek hem de kadınların daha fazla çocuğa sahip olmak için benzer insanlar olduğunu söylüyor. Venüs dağıları sığ ve çoğunlukla düz olanların daha az çocukla sonuçlanması düşünülmektedir.

Yoksa siz ellerinizi henüz kontrol etmediniz mi?

Sizin avucunuzun çizgileri size ne diyor?

Lütfen bizimle yorumlarda paylaşır mısınız?