Down Sendromlu Bu Çift Tam 25 Yıllık Evli

down sendrom cift

Aşk her şeyin üstesinden gelir.

Çoğumuz aşkın varlığına inanmayız özellikle henüz bulamamış olanlarımız. Ancak anında karşı çıkmak yerine herkes birkaç saniye de olsa düşünmeden edemez.

cift

Aşk basit bir duygudan fazlasıdır, hatta hayatı yaşama isteğimizi oluşturur desek yeridir. Enstrüman çalmak veya çocuklarınızla vakit geçirmek bile aşkın sizdeki karşılığı olabilir.

cift2

Bu içeriğimize konu olan çiftimiz 58 ve 54 yaşlarındaki iki down sendromlu birey. Down sendromuna sahip olup en uzun süre evli kalan çift olma rekorunu ellerinde bulunduruyorlar.

down

25 yıl önce evlenen çiftimiz birbirlerine olan sevgilerinin hiç tükenmediğini aksine birbirleri olmadan hayattan bu denli keyif alamayacaklarını belirtiyorlar.

downsendrom

Her sevgililer gününde birbirlerine kart hazırlayan ve her günü doyasıya yaşayan çift, bizlere gerçekten dünyanın güzel bir yer olduğuna dair umut veriyor. İlerleyen yaşlarına rağmen hayat biraz zorlaşmaya başlasa da beraber üstesinden geleceklerinden son derece eminler.

downsendrom2

Günümüz dünyasında hala saf birliktelikler görmek bizleri gerçekten çok mutlu etti. Eğer sizde bu down sendromlu çiftimizin aşklarına gıpta ile bakıyorsanız, sevmek ve sevilmek için vakit kaybetmeyin ve onlarla olun.

Bu içeriği yakınlarınızla paylaşarak daha fazla insanın aşkın varlığından haberdar olmasını sağlayın.