Fakir Deyip Evlenmedi Ama 10 Yıl Sonra Gördükleri Karşısında Bakın Ne Yaptı

Zengin kız fakir oğlan. Yalnızca filmlerde olur sanıyordunuz değil mi. Ne yazık ki bu hikaye tamamen gerçek. Yıllar önce fakir bir adam zengin kıza aşık oldu ve hatta bir süre sevgiliydiler. Kıza çok aşık olduğu için adam bu birlikteliği ilerletmeye ve sevdiği kıza evlenme teklifi etmeyi düşündü. Etti de. Fakat hiç beklemediği bir cevap aldı.

Reklam

Kız adamın teklifini kabul etmedi. Sebep olarak da adamın fakir olması ve kızın ihtiyaçlarını karşılayamayacak olmasıydı. Hatta kız adama farklı dünyaların insanları olduğunu ve bir arada olmalarının çok gülünç olacağını söyledi.
Dünyası başına yıkılan adam bu yapılanı unutamadı.

Sevdiği kız tarafından bu şekilde aşağılanmak adamı derinden yaraladı. Aradan tam 10 geçti ve bu ikili tekrar karşılaştı. Hem de bir alışveriş merkezinde. Tabi ki birbirlerini hemen tanıdılar. Zengin kız adamın yanına giderek sohbet etmek istedi.

Aslında sohbet değil hava atmaktı istediği. Evlendiği kişinin çok zengin ve zeki olduğunu, aylık maaşını 17 bin dolar olduğunu ve çok mutlu olduğunu söyledi. Daha sonra merakından mıdır bilinmez, adama kendisini unutup unutmadığını ve evlilik teklifini reddettikten sonra nasıl toparlandığını sordu. Bütün bu kötü tavırlar karşısında sessiz kalmayı seçen adam sorulara cevap vermedi.

Daha sonra bu ikilinin yanlarına kadının kocası geldi. Tam kadın fakir adamı kocasına tanıtacakken, kocası fakir adamın elini sıktı ve konuşmaya başladı. Olanları anlayamayan kadına kocası durumu açıkladı. Carlos’un onun patronu olduğunu, ve üzerilerinde çalıştıkları 150 milyon dolarlık projenin de sahibi olduğunu söyledi.

Duyduklarına inanamayan kadın tepkisizce sadece söylenenleri dinledi. Bu durumu fark eden Carlos bir bahane üreterek oradan uzaklaştı.

Carlos uzaklaştıktan sonra kadın kocasına hemen Carlos hakkında sorular sormaya başladı. Kocası da bildiği kadarını anlattı. Yıllar önce Carlos’ un bir kadına çok aşık olduğunu, ancak kadının Carlos fakir olduğu için onunla evlenmediğini, Carlos’ un da hırslanıp çok çalışarak hayallerindeki işi kurup şuan ayda milyonlar kazandığını söyledi. Fakat o kadına hala aşık olduğu için hiç evlenmeyip bekar olduğunu da söyledi. Kadın duyduklarına inanamadı.

Kocası konuşmaya devam etti. Acaba kadın Carlos’ un bugün geldiği durumu bilse nasıl hissederdi diye eşine sordu.

Tabi ki kadın hala şaşkındı ve cevap veremedi. Unutmayın ki hayatta her zaman verdiğiniz kadar alırsınız. Verdiğiniz kararlar, yaptığınız seçimler sizi bir sonraki aşamaya taşır. Bu yüzden bir karar verirken daima iki kere düşünmelisiniz. Çünkü bazı şeyleri değiştirme şansınız elinizden çoktan alınmış olur.

Reklam

Yorumlar

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

error: