Seçtiğiniz Mücevher Gerçek Kişiliğinizi Ortaya Çıkaracak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnsanlar her zaman kendileri hakkında biraz daha fazla şey bilmek isterler ve bunu yapmak için çeşitli testler kullanırlar. İşte size kendi hakkınızda farklı birkaç şey öğrenmeniz için iki ilginç test.

Takı Testi

İnsanlar taşların gücüne ve etkisine çok uzunca  bir süredir inanıyorlar.  Bu taşlar yeryüzünün derinliklerinde  gizlenmektedirler, bu da onları doğaya bağlı kılar. Bu muhtemelen insanların, sadece arzuları gösterdiğine ve kehanet edilen geleceği önceden bildirme gücüne sahip olduklarına değil, aynı zamanda en derin sırrını ortaya çıkarabileceklerine inanmalarını sağlıyor. Denemek ister misiniz? Evinizde sakin, huzurlu  bir köşe bulun, derin bir nefes alın ve bir mücevher seçin.

mucevher2

1) İnci

Eğer inciyi seçtiyseniz fazla gururlu, onurlu ve manevi değerleri yüksek bir insansınız. Ancak aynı zamanda alçak gönüllü bir kalbe sahipsiniz.

2) Yakut

Oldukça tutkulu, hislerini çok yoğun yaşayan ve hayat dolu bir kişiliğe sahipsiniz.

3) Elmas

Güçlü, kararlı ve gururlusunuz.

4) Mavi topaz

Sakin ve yansıtıcı bir ruhunuz var. Yalnız vakit geçirmeyi seviyor, hayattaki sessiz anlara değer veriyorsunuz.

5) Peridot

Bu taş, canlı, enerjik ve doğaya meraklı insanlar tarafından seçilir. Işığınız ve neşeniz, en güçlü yönlerinizdir.

6) Akuamarin

Heyecanlı, maceracı bir ruh olmalısınız. Gençlikle dolu, cesur, tutkulu ve ışıltılısınız.

7) Tanzanite

Duyusal ve tutkulu keskin içgüdüleri olanların seçebileceği  bir taş.

8) Sitrin

Yaşama doğru tadı veren  içi kıpır kıpır, yaratıcı bir ruha sahipsiniz.

9) Pembe turmalin

Onu seçtiyseniz,  yumuşacık bir kalbiniz, duyarlı, merhametli bir ruhunuz var.

10) Ametist

Muhtemelen zeki, canlı bir ruha sahip, sessiz bir tutkuyla dolu olan birisiniz.

Test doğru mu?

Ve tek bir testten yeterince memnun olmayanlarınız için, içsel benliğinizin daha derin katmanlarını ortaya çıkaracak olan başka bir test daha geliyor.

Ağaç Testi

Bu test ünlü bir İngiliz psikolog olan Pip Wilson tarafından oluşturulmuştur. İlkokul öğrencilerinin ilk üç yılındaki çalışmalarında ne kadar iyi olduklarını görmek için yapılmış, ancak daha sonra yetişkinler için de uygun olduğu ortaya çıkmıştır. Test, gerçek ve arzu edilen duygusal durumunuzu belirlemenize yardımcı olur ve hatta sosyal durumunuzun da bir dereceye kadar farkına varmanızı sağlar.

Bu resimdeki her figür farklı bir ruh haline ve ağacın üzerinde farklı bir konuma sahiptir. İlk önce, size en çok benzeyeni bulun daha sonra da benzemek istediğinizi bulun.

mucevherler

Test sonuçlarının yorumu

1, 3, 6 veya 7 rakamlarını seçtiyseniz, zorluklardan veya engellerden korkmayan kararlı yapıya sahip bir insansınız.

Şekil 2, 11, 12, 18 veya 19’dan birinin size benzediğini düşünüyorsanız, arkadaşlarınızın size ihtiyacı olduğunda her zaman onların yanında olan olan sevimli, arkadaş canlısı bir insansınız.

Şekil 4’ün seçimi sizi, zorlukların üstesinden gelmeden, kolay yoldan  başarıya ulaşmak isteyen bir insan olarak tanımlar.

Şekil 5 genellikle yıprandığınız, zayıf hissettiğiniz ve hayatınız için çok az enerjiniz olduğu anlamına gelir.

Şekil 9’u seçtiyseniz, neşeli ve eğlenceli seven bir insansınız.

13 veya 21 sayılarını seçmiş olmak, kendinizle ilgilenme eğiliminiz olduğunu gösterir, aynı zamanda sık sık endişelisinizdir ve günlük hayatınızda da diğer insanlarla diyalog kurmaktan kaçınırsınız.

Şekil 8 gerçek bir hayalperest olduğunuzu gösteriyor , kendi dünyanızda olmaktan ve gerçek dünyadan  uzak durmaktan hoşlanıyorsunuz.

Şekil 10 ve 15’i seçmek sizin çok kolay bir olaya yada duruma adapte olabilecek  bir kişi olduğunuzu, sahip olduğunuz yaşamla ilgili detaylardan memnun olduğunuzu  gösterir.

14 numarayı seçmek duygusal olarak yorulduğunuz  veya tükendiğinizi gösterir. İçsel duygusal kriz veya kargaşa ile karşı karşıya olduğunuz için bundan kurtulmak gibi iyi bir şansınız var.

Şekil 20, artan bir kendini beğenmişlik  duygusu olan insanlar içindir. Siz doğuştan bir lidersiniz ve sadece insanların dinlemesini istiyorsunuz.

Seçiminiz şekil 16 ise, o zaman sürekli birilerini desteklemekten bıkmışsınız; oysa, kendinizi şekil 17’ye gibi sarılmış olarak görmüş olabilirsiniz, bu durumda ise kendinizi üzerinde durulan kişi olarak düşünebilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!