Gıdı Nasıl Gider? Ne İyi Gelir?

gidi

Çoğu kadın gıdısını sevmez. Kiloyla alakalı olduğu düşünülse de aslında hiç alakası yok.Zayıf ve küçük kişiler de gıdıdan şikayet edebilirler. Bununla yaşamayı öğrenip kendinizi sevmeniz gerekse de bu durumu hafifletmek için birkaç ipucu var.

sarkma

Dengeli beslenip biraz da egzersiz ile bu problemden kurtulabilirsiniz ama beklemek istemiyorsanız ipuçlarını okumanızı tavsiye ederiz. Önce size doğal bir kür paylaşalım, bu doğal kür sayesinde gıdınız yavaş yavaş yok olacak. Kür dışında 5 Mükemmel taktikle gıdınızı nasıl adeta görünmez yapabileceğinizi anlatacağız.

Gıdı İçin Doğal Kür

karisim

Yumurta akı, cildin gözeneklerini azaltarak daha fazla gerginlik elde etmenizi sağlar.

Malzemeler

karisim2

  • Bir yumurta akı
  • Bir kaşık süt
  • Bir kaşık bal
  • Bir kaşık limon suyu

Uygulanışı

yumurta bal kur

Tüm malzemeleri karıştırın, yumurtanın sadece beyazına ihtiyacınız olacağını unutmayın ve karışımı çenenize ve boynunuza uygulayın. Otuz dakika boyunca etki etmesine izin verin ve ılık suyla durulayın. Bu tedaviyi günde bir kez yapabilirsiniz.

Kür dışında 5 Mükemmel taktik

Saç Şekli

at kuyrugu

Saç şekli insan duruşunu belirlemekte çok önemli rol oynar. Yüzünüze yakışan saç modeli ile yüzünüzü gerdirmiş gibi etki görebilirsiniz. Örneğin saçlarınız uzun ise at kuyruğu yapmak boynunuzu ince ve uzun gösterir.Eğer kısa saçlarınız var ise,biraz içe ve çenenize doğru kıvırmak gıdı üzerindeki dikkatleri çekecektir.

Kıyafet Seçimi

v yaka

Gıdıdaki odağı boyun kısmından çekmek için v ya da bisiklet yaka üstler giymeye dikkat edin. Boyunlu kıyafetler giydiğinizde dikkatler direk boyunda toplanır.

Aksesuar

kucuk sade kupe

Büyük ve dikkat çekici küpeler dikkatleri direkt gıdıya çeker.Bunun yerine küçük ve sade küpe tercih edebilirsiniz. Bu yüzden büyük ve uzun küpelerden kaçının.

Makyaj

makyaj2

Makyaj hileleri gözleri büyük göstermek veya solgun yüzünüze renk vermek için çok sık kullanılan bir yöntemdir. Aynı zamanda çenenizi küçük göstermek için de makyaj hilesinden faydalanabilirsiniz.Uyguladığınız koyu ve açık renkler ile çenenizi tekrardan şekillendirebilirsiniz.

Sakız

sakiz cignemek

Egzersiz yapamıyorsanız bile sakız çiğneyerek daha sıkı çeneye sahip olabilirsiniz.Sakız çiğnemek hem çene hem de boyun kaslarınızı geliştirmenize yardımcı olur.Ancak şekersiz ve çabuk erimeyen sakızlar tercih etmelisiniz.