10 Saniyede Güzelleştiren Yöntem

Hemen hemen hepimiz daha genç ve daha hoş bir yüze sahip olmak istiyoruz. Bu nedenle birçok yöntem deniyoruz. İlerleyen yıllarda yüzde, göz çevresinde sarkmalar olacağından mı korkuyorsunuz? Sizlerle estetik cerrahlara ihtiyaç duymadan yüz ve boyun çevrenizi sarkmalara karşı koruyabileceğinizi söylesek?

Yöntem oldukça basit! Bir kaşığı 10 saniye boyunca ağzınızda tutmanız yeterli.

Yüz Egzersizleri Yapmayı İhmal Etmeyin!

Bu egzersizler sayesinde yüzünüz sarkmayacak ve genç görünümüz hep sizinle olacak. Bu egzersizleri hayatınızın her alanında uygulamaktan kaçınmayın.

Ağızda Kaşık Tutmanın Cilde Faydaları

Bu yöntem sayesinde yüzünüzün gençleşmesine katkı sağlarsınız.

Boyun ve Yüz Bölgelerindeki Sarkmaların Sebepleri

Sarkmaların asıl nedeni zaman geçtikçe kas gerginliğinin zayıflaması ve buna bağlı olarak kolajen hormonun zaman içinde bozulmasıdır.

Yüzünüzdeki Yaşlanma Belirtilerini Giderin

Yaşlanmanın getirilerinden biri de yüz bölgesindeki yağ dengesinin bozulmasıdır. Bu da cildiniz dolgun yapısını kaybedecek ve daha yaşlı görünmenize neden olacaktır. Ayrıca, yıllar boyunca sinirlenmek, gülmek, ağlamak gibi yüz hareketleri de cildin görünüşünü etkiliyor.

Ağız çevresindeki gülme çizgileri ve göz etrafında oluşan kaz ayaklarının oluşması cildin buruşuk olan yerlerinde daha derin kırışıklıklar oluşmasına neden olur. Evde uygulayabileceğiniz yüz egzersizleri sayesinde yüzünüz gençleşecek! Eğer daha kolay yüz egzersizleri öğrenmek istiyorsanız videoyu izleyebilirsiniz.