18 Aylık Kızdan Tuhaf Bir Koku Geliyordu Sebebini Öğrenince Hayrete Düştüler

koku kiz

18 aylık küçük kızından tuhaf bir koku geliyordu. Çürük kokusunu andıran bir koku. Çocuğunu banyoya götürüp yıkamak istedi. Bir süre geçtikten sonra bebeğinden yine koku gelmeye devam ediyordu.

Bebekte gözle görülür anormallik olmamasına rağmen çürük bir şeyden gelen bir koku vardı. Kadın kızını doktora götürdü ve 18 aylık bebeğinden anormal bir şekilde koku geldiğini söyledi.

neden geliyordu

Doktorlar durumu önemsemeyerek ciddi bir şey olmadığını söylediler. Bebeğiyle eve dönen Katarina günlerce kokunun geçmesini bekledi. Koku azalmak yada geçmek yerine gün geçtikçe artıyordu. Üstelik 18 aylık bebeğinin burnu akmaya başlamıştı ve hapşırıyordu…

bebekdokt

Katarina bebeğini tekrar doktora götürdü

Doktor bir problem olmadığını belirterek i*laç yazıp eve gönderdi. Bebeğini eve götüren Katarina kızının burnundan yeşil ve kırmızı salgı geldiğini farketti sinirlendi ve tekrar doktora götürdü.

burun

Doktor Katarina’nın ısrarına dayanamayarak bebeğin burnunu inceledi. Burnunda bir şey olduğunu farkeden doktor k-ı-z-ı-n burnundan cımbızla bir şey çıkardı. Biraz daha ileriye gidince burnundan sünger çıktı.

Bunu gören doktorlar şaşırıp kaldılar

Anne Katarina bu durumu farketmeyen doktorlara kızarak sinir k-rizi geçirdi. Ardından doktor ve hastaneyi ş-ik-ayet etti.

Siz siz olun çocuklarınızı gözünüzün önünden ayırmayın, özellikle emekleme çağındaki çocuklar her bulduklarını ağızlarına ve burnuna götürmek isteyecektir. Okuduğunuz için teşekkürler başka bilgecafe haberinde görüşmek üzere.