Aslında Kanser Diye Bir Şey Yok B17 Vitamin Eksikliği Var

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tüm dünyada gün geçtikçe giderek artan kanser vakaları öldürücü olması nedeniyle korunmak ve kurtulmak için çaresi aranıyor. Yapılan son araştırmalarda kötü huylu hücreleri durdurarak kanseri iyileştirebilen bir vitamin bulundu. B17 vitamininin tam olarak etkisi anlaşılamasa da vücutta zararlı olan hücreleri yok ederek ilerlemesini yavaşlattığı biliniyor.

B17 vitaminin kanser hücrelerine karşı çok etkili olduğu laboratuvar çalışanları tarafından biliniyor ancak hastalığı bitirebileceğin keşfedilmesi korkutuyor.

kan serin hucreleri

B17 vitamini birçok hastalık için kullanılabilir olması ilaç üreten şirketler tarafından hoş karşılanmıyor. B17 vitaminin etkin bir şekilde kanserle mücadele edebiliyor ancak ilaç üretimi yapan şirketler bu bilgiyi paylaşmak istemiyor.

B17 vitaminine çok kolay ulaşabilir ilaçlara elveda diyebilirsiniz.

Bilinen Tüm Tehlikeli Tümörleri Yok Eden B17 Besini Hangi Besinlerde Bulunur?

B17 Vitamini İçeren Sebze ve Meyveler

1. Kayısı Çekirdeği

Kayisi Cekirdegi

B17 vitamini kayısı meyvesinden ziyade çekirdeğinde bulunuyor. Bunun yanında elma, şeftali, kiraz, erik ve kuru erik gibi meyvelerin kendinde ve çekirdeklerinde bulunmaktadır.

Dikkat : Kayısı çekirdeği tüketecekseniz kontrollü bir şekilde vücuda almanız gerekmektedir.Bazen siyanür zehirlenmesine yol açabilmektedir.)

2. Yeşil Filizler ve Yapraklar

fasulye nohut 11245

Birçok baklagil B17 vitamini içermektedir. Sağlık Birimi Merkezinin verdiği bilgiye göre fasulye ve nohutta da 100 ile 500 mg arasında B17 vitamini bulunduruyor. Baklagillerin birçoğunda bulunan B17 vitamini özellikle mercimek, taze fasulye, barbunya gibi baklagillerin yanında fasulyelerde de bol miktarda bulunmaktadır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!