Ayaklarınız Yeniden Doğmuş Gibi Olacak

Reklam

Ayaklarınızı temizlemek ve topuğunuzda sizi rahatsız eden çatlaklardan kurtulmak için mutfak dolabınızda zaten olan bir malzemeye ihtiyacınız var! Karbonattan hakkında bahsediyoruz!

Karbonat, çok amaçlı, toksik olmayan ve son derece faydalı bir maddedir. Ayrıca birçok insan karbonatı hemen hemen her şey için kullanır. Parlatma maddesi, koku giderici madde ve temizlik malzemesi olarak.

Karbonat, birçok sert ve toksik temizlik ürünü için mükemmel bir alternatiftir. Ve hepsinden de iyisi, karbonat her zaman mükemmel sonuçlar verir.

Ev yapımı kozmetik ve güzellik ürünleri yapmak için de karbonat kullanabilirsiniz – diş beyazlatıcı, tamamen doğal deodorant, vb.

pH dengesini sağlamak ve sivilce gibi problemlerini önlemek için karbonat kullanabilirsiniz.

Ancak, ayaklarınızı temizlemek için kabartma tozu kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Çok basit, sadece talimatları izleyin.

Malzemeler:

  • 5 litre su
  • 3 çorba kaşığı kabartma tozu

Uygulanması:

İlk önce, bir kovaya suyu ve  karbonatı ekleyin. Daha sonra, 15-20 dakika boyunca ayaklarınızı karışıma batırmanız gerekir. Ondan sonra, besleyici bir krem ​​ya da vazelin kullanabilirsiniz. Fakat daha öncesinde ayaklarınızı pomza taşı ile ovalamanız gerekir.

Gece uyurken pamuklu çorap giydiğinizden emin olun. 5-7 gün boyunca bu yöntemi deneyin.

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz ve paylaşmayı unutmayın.

Reklam

Yorumlar

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

error: