Bir Kadın Siyah Noktalara Tamamen Yeni Bir Çözüm Buldu!

Her insan cildiyle ilgili sorunlar yaşar.  Herkes kusursuz cilt arayışı içindeyken cilt sağlığının en önemli şey olduğunu unutur. Her cildin yapısı farklı olduğunu için tedaviler de farklılık gösterir ve yapılan tedavilerden kalıcılık beklenir.

Kusursuz cilde sahip olmak için kozmetik sektörüne tonlarca para harcamak yerine doğal yöntemleri denemenizde yarar var. Doğa hemen hemen her hastalık için çözümlerini sunar.

siyah nokta

Sivilce, lekeler, koyu lekeler, yaşlılık lekeleri ve kırışıklıklar gibi çeşitli cilt sorunları vardır. Hangi cilt problemiyle karşı karşıya kalırsanız, en önemli şeyin uygun bir cilt bakımı olduğunu unutmayın. Uygun cilt bakımı, gözeneklerinizi temiz ve tıkanmaz hale getirerek sivilce ve siyah nokta oluşumunu önler.

Örneğin, Alexandra adlı genç bir YouTube yıldızı, cildini temizlemek için tamamen yeni bir yöntem ortaya koydu. Sunulan yöntem, gözeneklerinizi temizlemenize, fazla yağı ortadan kaldırmanıza ve cildinizi genç ve sağlıklı tutmanıza yardımcı olur. İşte o yöntem için

Gerekli olan malzemeler:

  • temiz, kullanılmamış bir diş fırçası
  • 1 yemek kaşığı diş macunu
  • 1 çorba kaşığı karbonat
  • biraz ılık su

Uygulanışı

siyah notka çözümü

Birinci adım: Cildinizi temizleyin

Birinci ve en önemli adım, yüzünüzü iyice temizlemeniz gerektiğidir. Ardından, siyah noktaların olduğu tüm bölgeleri ısıtmak ve gözenekleri açmak için sıcak suyla ıslatılmış bir havlu kullanın.

İkinci adım: Maskeyi kullanın

Daha sonra, karbonat, su ve diş macunu bir kabın içinde birleştirilerek maskeyi hazırlayın. Maskeyi, siyah noktalarınızın olduğu bölgelere bolca uygulayın.

Üçüncü adım: Fırçalayın

Daha sonra, diş fırçasını kullanarak macunu gözeneklerinize masaj yaparak uygulamalısınız.

Dördüncü adım: Silin

Maskeyi fırçalamayı tamamladıktan sonra, 1 dakika boyunca yüzünüzde bırakın. Sonra, bir havluyla silin.

Beşinci adım: Durulayın

Macunun kalanını ılık suyla yıkayarak cildinizden çıkarın.

Sonuç sizi şaşırtacak! Artık cildiniz daha temiz, yumuşak ve pürüzsüz!