Kadınlar 3 Konuda Çok Endişeli ve Sürekli Düşünüyorlar

kadınlar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yapılan araştırmaya göre kadınların en çok düşündüğü 3 şeyin ne olduğu ortaya çıktı. 2 bin kadının yaptığı katılım sonucunda elde edilen analize göre kadınlar bu 3 şeyi duştayken bile düşünüyor.

Kadınların çoğu görünüşleri ve kariyerlerini ebeveynlik hayatıyla nasıl yürütebileceği konusunda endişeli. Hatta bir araştırmaya göre bu oran 10’da 7. Kişisel bir bakım markasının yaptığı bir ankete toplamda 2 binden fazla kadın katılım sağladı. Araştırmacılar, kariyer, annelik ve görünüş konusunda kadınların endişeli olduğunu belirten cevaplar aldıklarını ifade etti.

kadınların düşündüğü 3 şey

Çalışma hayatına aktif olarak devam eden kadınlar için ebeveynlik konusu endişe verici bir durum. Bunun nedeni çoğunlukla iş hayatı yüzünden çocuklarına gerekli zamanı ayıramamaları konusunda.

Bunun yanı sıra karşılaştıkları cilt problemleri ve görünüşle ilgili konularda rahatsız edici. Bu konuları çoğunlukla duş aldıkları esnada düşündüklerini belirten kadınlar, duşta kendileriyle baş başa kaldıkları için düşünecek vakitleri olduğunu ifade ediyor.

düşünceli kadın

Araştırmaya göre aynı zamanda kadınların hafta içerisinde iki defa vücutlarındaki kıllarla uğraştıkları ve sürekli bir bakım halinde oldukları belirlenmiş. Fakat unutmayın düzensiz bir peeling olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Unutmayın! Her şey kendinizi sevmenizle alakalı. Kendinizden vazgeçmeyin ve kendinizi sevin!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!