Küvetini çakıl taşıyla kapladı! Deli olduğumu düşünüyorlardı ama…

Zamanımızın bir kısmını banyoda geçirdiğimiz gerçeğini sanıyorum ki hiçbirimiz göz ardı edemeyiz. Bu yüzden, banyonuzdaki görünüm bir süre sonra canınızı sıkmaya başlayabilir. Hele de uzun süredir aynı evde oturuyorsanız ve herhangi bir yenilik yapmadıysanız. Eğer siz de banyonuzdaki görüntüden sıkıldıysanız ve yenilik yapmak istiyorsanız; sizin için oldukça güzel bir tavsiyemiz var!

Reklam

Avustralya’da yaşayan Rebecca Andrews isimli kadın, görüntüsünden sıkıldığı banyosunu yeniden dekore etti ve tam 9 ayını harcadı!

Banyosunu renkli ve parlak taşlarla döşemeyi tercih eden Andrews, banyosunun yeni görünümü için 2 bin TL’den fazla para harcadı. Fuzuli bir harcama olduğunu düşünenlere ise bundan zevk aldığını ve kendisini iyi hissettiren şeyleri yapmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Banyosunu yeniden dekore etmek için; çakıl taşları, cam çakıllar ve genellikle akvaryumların içerisine süs olarak konulan renkli taşları tercih eden Andrews, istediği marjinal görünüme kavuştuğunu söylüyor.

Çevresindekilerden zaman zaman deli olduğu tepkisini alsa bile yılmadan projesine devam eden genç kadının banyosunun eşsiz görünümü görenleri kendine hayran bırkaıyor!

Banyosunu yeniden dekore ettiği sırada kendisine en büyük desteği 3 yaşındaki oğlunun verdiğini de belirten Andrews, kullandığı çakıl taşlarının ayrıca banyoyu kullanan kişiyi rahatlattığını ve harcadığı zamanın her şeye değdiğini ifade ediyor.

banyo

Siz Rebecca Andrews’ün banyosu hakkında ne düşünüyorsunuz yorumlardan görüşünüzü bildirebilirsiniz.

Reklam

Yorum

  • Harikasınız! İşte enerji böyle bir şey. Kendimizi mutlu edecek şeyleri ertelemememiz gerekiyor. Ellerinize sağlık, çevreye kulak asmak insanı yavaşlatmaktan başka bi işe yaramaz.

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

error: