Salatalık ve Yumurta Diyeti Sayesinde 7 Günde 3 Kilo Verin

slatalik yumurta2

Modern toplum aşırı kilo problemi yaşayan insanlarla dolu. Bazıları ameliyat gibi radikal eylemlere kalkışırken, diğerleri de sorunu nasıl çözeceğinin yollarını arar.Sizlerle paylaşacağımız diyete çok büyük miktarda para harcamanıza gerek yok.Bugün sizinle paylaşacağımız şey bir salatalık ve yumurta diyeti. Neden bu kombinasyon?

salatalik ve yumurta

Cevap basit, çünkü her iki bileşen de protein açısından zengin ve etkili metabolizma artırıcı yeteneklere sahip.

Her şey şu ana kadar oldukça basit ve etkili görünse de, sizi bu diyetin oldukça zor olduğu konusunda uyarmalıyız, bu nedenle herhangi bir sağlık sorununuz veya intoleransınız varsa – önce doktorunuza danışmalısınız.

salatalik2 e1568383267975

Diyetiniz esas olarak günde salatalık ve yumurtadan oluşacak. Bu iki malzemenin yanı sıra, yemenize izin verilen bir dizi ürün var. Bunların arasında peynir, greyfurt, sebze salatası ve domates vardır.

yumurta 1 e1568383314730

1 Haftada da oldukça katı bir diyet planı izlemelisiniz –

Kahvaltıda

yumurta2

  • 1 yumurta
  • 1 fincan çay ya da kahve dışında hiçbir şey,

Öğle yemeği için

1 yumurta 1 salatalik

  • 1 yumurta
  • 1 salatalık

Akşam yemeği

salatalik salatasi

  • Sadece salatalık salatası.

Kulağa oldukça kolay geliyor ama yukarıda söylediklerimizi hatırlayın. Başarılı olmak için çok fazla iradeye ihtiyacınız olacak, ancak sonucu tamamen buna değecek.

Sonuçtan memnun kaldıysanız ve devam etmeye hazırsanız, bu diyete bir hafta daha devam edebilirsiniz, ancak bu kez lahana, ıspanak, sığır eti ve balıkları içine sokmanıza izin verilir. Elbette, sadece az miktarlarda.

salatalik diyeti

Bu diyetin çok etkili olmasına rağmen, vücudunuzu dinlemelisiniz. Bir şeylerin ters gittiğini düşünüyorsanız, orada durun ve devam etmeden önce doktorunuza bir ziyarette bulunun.