Vücudunuzdaki Bütün Toksinleri 3 Günde Yok Edin

vucudunuzdaki butun toksinleri 3 gunde yok edin kanseri fazla yaglari ve odemi onleyin

Eğer yorgun veya halsiz hissediyorsanız, vücudunuzu arındırmanın ve detoks yapmanın zamanı gelmiştir demektir. Stres, kötü beslenme, hareketsizlik ve çevre kirleticileri, zamanla vücudunuzda birikebilir ve bu da sizin düşük enerjili olmanıza, sıkça hastalık nöbetleri geçirmenize yol açabilir. Toksik oluşumu, iltihap ve obeziteye bile neden olabilir.

Arınmadan Önce…

Arınmaya hazırlandığınız günlerde, süt ürünlerini tüketmeyi bırakın. Bu ürünler çok yavaş sindirilir, ayrıca istenmeyen antibiyotik ve hormonlara sahiptir.
Kanada ve bir çok Avrupa ülkelerinde yasa dışı olup, fakat ABD’de kullanımı yaygın olan Rekombinant sığır büyüme hormonu, süt üretimini arttıran yaygın yapay büyüme hormonudur.

Et Tüketimini Azaltın

indir

Arınma süresi boyunca, kırmızı ve beyaz et, balık tüketiminizi tamamen kısıtlamanız veya en azından azaltmanız sizin için iyi olacaktır.

ABD Tarım Bakanlığının araştırmacıları, kemiksiz göğüsün üçte birine eşdeğer olan, 56.70 gram tavuk eti tüketmek, tüketiciyi, elementin en toksik yapısı olan inorganik arsenik, 3 ila 5 mikrogram maruz bıraktığını keşfetmişlerdir.

Süt ürünlerin arseniğin düşük seviyelerine maruz kalması, cilt, solunum ve mesane kanseriyle ilişkilendirilmiştir.

Et, süt ürünleri ve balık, tekrarlanan ve gelişimsel sorunlara neden olan, bağışıklık sistemine zarar veren ve hormonları engelleyen, yüksek derecede toksik ve kanserojen bileşimi olan, dioksine (zehirli aromatiklere) sahiptir.

Dioksine maruz kalmanızın %95’i, etin, balığın ve süt ürünlerinin konsantre yapıları haline gelmesidir. Sebebi ise, hayvansal gıda tükettiğinizde, (çevresel etkilenme ve kendi yemlerinden bulaşma yoluyla) hayvanların vücutlarında oluşturdukları dioksin, vücudunuz tarafından emilmesidir.

Arınmanızdan önceki gece, vücudunuza yeni bir başlangıç sağlamak ve bağırsaklarınızı boşaltmak için bir bardak bitkisel kabızlık giderici için.

Gelecek öğünlerinizin vejetaryen seçenekli olduğundan emin olun. Arınmanız boyunca, işlenmiş gıda, şeker, balık, her hangi et veya süt ürünü tüketmemelisiniz.

Günlük Program…

1. Her ikisinde de tüm bir limonun suyu olacak şekilde, 2 bardak suyu aç karnına için.

1743771 620x410

Bu sizin kahvaltınızı sindirmenizi ve karaciğerinizi detokslamanıza yardımcı olacaktır.

2. Kahvaltınızla birlikte, bir buçuk bardak ananas suyu için.

ananas suyu ile yaglara elveda 9627 1262016123701

Ananas, vücudunuzun daha iyi sindirmesine, proteinleri ve kollajenleri daha iyi kullanmak için yardımcı olup, proteinlerden oluşan iki protaezli doğal bir karışıma sahip bromelin içerir.

Bromelin kanserle savaşmakta yardımcı olur ve kalın bağırsağın iltihabını azaltır.

3. Kahvaltı ve öğle yemeği arasında, 1 ila 1,5 bardak havuç suyu için.

havuç suyu 3

Havuç, kanserle mücadele de yardımcı olan falcarinol bileşimini içerir.

Çiğ havuçtaki lif, vücudun östrojenden ve diğer hormonlardan kurtulmasına yardımcı olur.

Sindirim borunuzda balgam zarları oluşturmak ve sağlıklı olmasını sağlayan, yüksek derecede A vitamini içerir.

4. Daha sonra, kerevizi, maydanozu, havucu ve ıspanağı blenderden geçirerek, potasyum bakımından zengin bir içecek hazırlayın. Bu sebze suyundan 1,5 bardak alarak, öğle yemeğinizle birlikte tüketin.

images

Potasyum, sinir ve kasların iletişimde olmalarını sağlar. Besinlerin hücrelere geçmesine yardımcı olur, ayrıca detoksifiye etmek ve vücudunuzu beslemek için, gıdaların hücrelerin dışına geçmesini sağlar.

Mineral, sodyumun kan basıncındaki bazı zararlı etkileri dengelemeye yardımcı olur.
Bu içecek, vücudun bağ dokusuna, kemiklerine, kan pıhtılaşma faktörlerine ve seks hormonlarına yardım eden, yüksek dozda manganez içerir.

Aynı zamanda yağ ve karbonhidrat metabolizmasında, kalsiyum absorpsiyonunda (emme), kan şekeri düzenlemesinde de etkisi vardır.

Eğer fazla vaktiniz yoksa, eşit ölçülü potasyum içerikli içecek elde etmek için , 1,5 bardak hakiki Hint dutu suyunu suyla birlikte karıştırabilirsiniz.

5. Akşam yemeğinden bir saat önce, zencefil, kuşburnu ve nane şekerinden eşit parçalar ekleyerek bir bardak mide rahatlatıcı çay için.

grip cayi

Kuşburnu, bağışıklık sisteminizi güçlendirecek yüksek derecede C vitamini içerir. Aynı zamanda kireçlenmeyi önlemek için de kullanılır.

Diğer yandan, nane şekeri, kolonik spazmı önlemek için, Buscopan gibi ilaçlar için çok etkili bir alternatiftir.

İşlevsel gastrointestinal (sindirim sistemle ilgili) bozukluğu olan insanlarda, nane şekeri mide boşalmasını iyileştirmek için yararlıdır. Bu bitki aynı zamanda ağrı ve stresi azaltmaya da yardımcı olur.

6. Akşamları, uyumadan iki saat önce, 340ml hakiki yaban mersini suyu için.

yaban mersini suyu

Yaban mersininde bulunan bileşenler, kalın bağırsakta enfeksiyona neden olan bakterilerin, enfeksiyona neden olan idrar yolundaki hücrelere yapışmasını önler.

Yaban mersini suyunun, H. pilorik bakterinin midede oluşmasını ve ülsere sebep olmasını azaltabilir.

Vücudunuzu bütün toksinlerden arındırmak için bu işlemi 3 gün boyunca tekrarlayın. İyi bir diyet sürdürdüğünüze emin olun, dinlenmek için kendinize vakit ayırın ve zihninizi de rahatlatmak için negatif, duygu ve düşüncelerden uzak durun!