Yeni Trend Buymuş, Uzun Ayak Tırnakları

yeni trend

Bu hareket sizi hayran edebilir ya da dehşete düşürebilir. Kararınızı kendiniz verin.

Akrilik tırnakların trend olduğu bir zaman vardı. Ancak hala bu davranışa devam ediyorsanız son trend’in gerisinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Sivri kare ya da korkak tırnaklar trend olmak için artık yeterli değil. Onlarla istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bir sonogram yada yanıp sönen gözler gibi gösterebilirsiniz. Ciddi derecede korkutucu olan şekilleri bile var.

tirnak1

Ancak tırnaklarınızın garip görünmesi yeterli değildir. Açıkçası rahat bir trend gibi de görünmüyor. Üstelik hiç de konforlu olmadığı gibi ayakkabının içerisine nasıl sığar diye de düşünmeden edemiyorsunuz.

tirnak2

Herkes iyi bir manikür ya da pedikürü sever. Ancak özellikle kış mevsimi boyunca uzun ayak tırnaklarıyla rahat edebilir misiniz? Kışın parmak arası terlik veya sandalet ile dolaşabilir misiniz? En iyisi bu trendi yaz aylarında uygulamalısınız.

tirnak3

Tırnak severler sizi dehşete düşürecek sanat eserlerini sosyal medyada paylaşıyor. Today’a göre pedikürler birçok renkte olabilir. Bazıları çok keskin pençelere benzemektedir. Uzun tırnaklara sahip kişilerin şekli sizi tırnaklar hakkında araştırma yapmaya yöneltebilir.

tirnak4

Üst tredlerden birisi de kıvırcık kirpik şekilli tırnak. Kabus gibi.

tirnak5

Sizde denemek (ki hiç birinizin deneyeceğini sanmıyorum 🙂 ) için bu tırnak çeşitlerinden birini beğenmediyseniz internette biraz araştırma yaparak kendinize uygun tarzı belirleyebilirsiniz. Kendiniz deneyebileceğiniz gibi tırnak uzmanında da yardım alabilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmekten mutlu olabilirler.

tirnak6

Uygulama sonrası parmaklarınızı temiz tutmaya özen göstermelisiniz. Çok fazla bakteri taşıdığından enfeksiyon kapabilirsiniz.