Alüminyum Folyo’nun Mutfak Dışında 6 Kullanımı

Her ne kadar 1000 yıldır alüminyum folyo üretimi olmasa da; Çin’de uygulanan yöntem aynı. Burada önemli olan alüminyum folyo değil; uygulama yöntemidir. Romatizma ağrısı, ayak ağrısı mı çekiyorsunuz? Bunlar sizi daha da bitkin düşürüyor ve zorlanıyor musunuz?

-------- Sponsorlu --------

Yapmanız gereken şey basit; ağrıyan bölgeyi alüminyum folyo ile sarmak. Alüminyum folyo, vücutta enerji akışının geçtiği biyolojik yolları düzenliyor ve böylelikle ağrılı bölgeyi yatıştırıyor. Bu doğal uygulama hiçbir zaman tıbbi uygulamaların yerini almamalıdır!

Adale ağrısını yatıştırır

Ağrılı bölgenin etrafını alüminyum folyo ile sarın ve sabitleyin. 8 ya da 12 saat boyunca bekleyin ve bu yöntemi 10 gün boyunca uygulayın. Adale ağrılarınız geçecektir.

Soğuk algınlığı ve gribi engeller

Ayaklarınızı 7 kat folyo ile sarın ve bir saat bekletin. Daha sonra ayağınızı 1 saat havalandırın. Tekrar ayağınızı 7 kat folyo ile sarın ve 1 saat sonra yine çıkarın. İki gün boyunca bu yöntemi deneyin ve farkı görün.

Yanık tedavisinde kullanılır

-------- Sponsorlu --------

Yarayı temizledikten sonra gazlı bir bezle kapatın. Ardından çevresini alüminyum folyo ile sarın. Ağrı dinecektir.

Bitkinliği önler

Vücudunuzun enerji kanallarını düzenleyen folyo, daha rahat ve dengeli hissetmenizi sağlar. Minik folyo şeritlerini buzdolabında bekletin ve ardından göz altınıza yerleştirin.

Siyatik ağrısını azaltır

Doktora gidene kadar siyatik ağrınızı azaltmak için ayaklarınızı folyo ile sarın ve biraz da olsa rahatlayın.

Romatoid Artriti Rahatlatır

Eklem sızınız varsa, parmaklarınızı düzenli folyo ile sarın ve ağrılarınızdan kurtulun.

Yorum

error: