Bu Tarifi Haftada 2 Kere Uygulayın Bütün Pislikleri,Toksinleri Atacaksınız

toksin atici

Şehir yaşamında her gün sanayi atıklarına, ağır metallere, böcek ilaçlarına, koruyuculara ve kimyasallara ister istemez maruz kalıyoruz. Uzun dönem bu zararlı maddelere maruz kalan insanların bağışıklık sistemleri zarar görür, kilo vermeye ve zamanla hastalanmaya başlarlar. Ayrıca, felç geçirme, kalp hastalıklarına yakalanma ve hatta kanser olma riskleri artar.

destoks

Vücudunuzu düzenli aralıklarla temizleyerek bütün bu risklerden kendinizi koruyabilirsiniz. Toksinlerden arınmak, metabolizmanızı hızlandıracak, enerji seviyenizi yükseltecek, kilonuzu düzenleyecek ve sağlıklı uzun bir ömür yaşayabileceksiniz.

2 Günlük toksinlerden arınma formülü

Her sabah aç karnına bir bardak ılık su için.

İlk gün

badem sutu

Kahvaltı: 200 ml badem sütü veya yağsız yoğurt, bir bardak yeşil çay, yarım bardak taze yaban mersini, 1 bardak yulaf ezmesi ve 1 yemek kaşığı keten tohumu ve sıcak su.

Öğlen yemeği: kavun, küçük bir muz, 2 bardak roka ve domates salatası, 250 gr ızgara mezgit, patates ve zeytin yağı, bir bardak su.

Atıştırma: 180 ml yoğurt, ¼ bardak kabak çekirdeği, 1 elma ve bir bardak su.

Akşam yemeği: Elma, muz, kereviz ve ıspanak karışımı içecek (blender ile), Yarım bardak buharda pişmiş brokoli ve ıspanak, 250  ml anason çayı

detoks

İkinci gün

Kahvaltı: bir bardak badem sütü veya yağsız yoğurt, 1 bardak yulaf ezmesi, 1 yemek kaşığı keten tohumu, yeşil çay ve 1 armut

Öğlen yemeği: 150 gr ekşi bir meyve, 200 gr ızgara tavuk, sebze çorbası(kereviz, soğan, havuç, fasulye, biber) ve 250 ml su.

Atıştırmalık: Greyfurt

Akşam yemeği: Salatalık, kara lahana, ıspanak, çilek, muz ve badem karışımı içecek (blender ile) havç ve limon suyu, ısırgan çayı

Bu iki günlük toksin arındırma yöntemi hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz neler uyguluyorsunuz? Yöntemlerinizi bizimle paylaşın!