Bu Yağdan Uzak Durun!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Agresif reklamlar ve kar etmek uğruna insanların sağlığını zerre umursamayan şirketler bizlere zararlı ürünleri sanki çok faydalı bir ürünmüş gibi bizlere sunmaya devam ediyor.

yag1

Soya fasulyeleri, bilim insanları tarafından yapılan sayısız deney tarafından zararlı bir ürün olarak kanıtlandı ancak hala diyet endüstrisi insanların sağlığını bozma pahasına bu ürünleri pazarlamaya devam ediyor.

yag2

Soya fasulyesinin özellikle en zararlı olan kısmı yağıdır. Uzmanlara göre soya yağı en zararlılarından biri. Sindirim sistemimize zararlı olan bu ürün sebebiyle vücudumuz steroid hormonu üretiyor ve Alzheimer hastalığı riskini arttırıyor, çocuklarda erken ergenlik başlamasına sebep oluyor ve cinsel hormonları düzensizleştiriyor.

yag3

Ayrıca soya fasulyelerinin genetiği değiştirilerek yapısıyla oynandığını hepimiz biliyoruz. Bu onları çok daha zararlı hale getiriyor. Piyasada genetiği değiştirilmemiş oya fasulyesi bulmak neredeyse imkansız hale geldi.

yag4

Bir diğer soya ürünü de soya sütü. Özellikle vejetaryen beslenmeyi tercih eden insanlar tarafından kullanılan bu ürün hem çocuklarda gelişimi geriletiyor hem de sindirim zorluklarına yol açıyor.

soya

Umarız uyarılarımızı dikkate alırsınız ve çeşitli kaynaklardan bizi doğrulayarak soya tüketimine son verirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Bilgecafe ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!