Diş Macununu Sıkma Şekline Göre Kişilik Analiziniz

diş macunu

Psikologlara göre, hareketlerimizin %40’ı bilinçli olarak aldığımız kararlardan değil, alışkanlıklarımız sonucu ortaya çıkıyor. Önemsiz görülecek bir hareket aslında günlük rutinlerimizi tamamlıyor ve hayatımızın büyük bir bölümünü kapsıyor. Aynı zamanda kişiliğimiz ve duygusal durumumuz hakkında ipuçları veriyor.

Bu hareketlerden bir tanesi, diş macunu sıkmak. Evet, yanlış duymadınız! Diş macununu sıkma şekliniz, kişisel özelliklerinizi yansıtıyor.

Aşağıda sizin için hazırladığımız resimlere bakarak, diş macununu sıkma şeklinizden, karakteristik yapınıza dair bilgileri edinebilirsiniz.

1 3

Çok tutumlu ve düzenli birisiniz. Eşyalarınıza, çevrenizdeki insanlara önem verdiğiniz gibi önem veriyorsunuz. Mükemmeliyetçi birisiniz ve her hangi bir şeyi ziyan etmekten nefret ettiğiniz için bütün kaynakları sonuna kadar kullanmaya çalışırsınız. Çalışkan ve işinizde çok başarılısınız ve çevrenizdeki insanlara yardım etmeyi seviyorsunuz. Eviniz her zaman temiz ve düzenlidir.

2 3

Gerçekçi ve hareketli bir insansınız ve çoğunlukla aceleci olan bir yapınız var. Dünyadaki en düzenli veya planlı insan siz değilsiniz belki ama bir sorunla karşılaştığınızda üstesinden gelmeyi bilecek kadar tecrübelisiniz. Sosyal, halk arasına karışmaktan ve yeni arkadaşlar edinmekten hoşlanan birisiniz. Hayatınızı nasıl dengede tutacağınızı ve duygularınızı nasıl kontrol edeceğinizi gayet iyi biliyorsunuz.

3 3

Çok inatçı bir kişiliğiniz var ve hedefinize ulaşmak için neredeyse yapamayacağınız şey yok. Karamsarlığa eğilimli birisiniz ve insanlara çok fazla güvenmiyorsunuz. Ben merkeziyetçi ve kendinizi seven bir yapınız var. Bu iyi bir özellik ancak bencilleşme ve insanları kendi amaçlarınız uğruna kullanma bakımından dikkatli olmalısınız.

4 3

Yalnızlığı seviyorsunuz, hayalperest ve sanatçı yönü olan birisiniz. Bazen kafanızın içindeki hayatı yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Duygusal, hassas, kibar, insanlarla iyi geçinen, düşünceli ve sabırlısınız. Aynı zamanda doğru sözlü ve cömertsiniz.

Hayata dair bir çok düşünceniz ve fikriniz var ve bu fikirleri diğer insanlarla paylaşmayı seviyorsunuz.

5 3

Dünyayı diğer insanlarda farklı bir şekilde görme yeteneğiniz var ve aynı zamanda sanatçı ve yaratıcı bir kişiliğe sahipsiniz. Güzelliği her yerde görebilirsiniz. Dakik veya aşırı düzenli olmak sizin için zor olabilir ve planlı hareket etmekte zorlanabilirsiniz ancak iyimser ve açık görüşlüsünüz. Bununla birlikte ruh haliniz sık sık değişiklik gösterebilir.

Sizin diş macunu sıkma şekliniz kişiliğinizi yansıtıyor mu ? Lütfen görüşleriniz bizimle paylaşın.