Doğal Yoldan Tansiyonu İyileştirme

Tansiyon düzensizliği oldukça tehlikeli bir hastalıktır. Kalp krizlerine, felçlere, böbrek yetmezliklerine ve göz hastalıklarına sebep olabilir. Tüm dünyada ölümlerin %25’i tansiyon düzensizlikleri yüzünden meydana geliyor.

-------- Sponsorlu --------

Tansiyonunuzu düzenlemek için yapabileceklerinize bir göz atalım.

Badem tüketin.

İçerdikleri potasyum ve sodyum sayesine tansiyonu düzenlemeye yardım ederler.

Yemeklerinizde zerdeçal kullanın.

Zerdeçal tansiyonu düzenlemeye yardımcı olduğu gibi aynı zamanda da Alzheimer hastalığına yakalanma riskini düşürür.

Aktif bir hayat sürmeye çalışın.

-------- Sponsorlu --------

Eğer sürekli aktif olursanız, herhangi bir sorun varsa kendini daha çabuk gösterecektir ve erkenden tedavi edilecektir. Ayrıca aktif hayat süren kişilerin tansiyonları harcadıkları efora göre kendini düzenlemeye daha yatkındır.

Hindistancevizi suyu için.

C vitamini, potasyum ve magnezyum bakımından zengin olan bu içecek tansiyonunuzu düzenler. En sağlıklı hindistancevizleri olmak üzere olanlardır.

Stresten uzak durmanın bir yolunu bulun.

Bir hobi edinmek olabilir, duşta şarkı söylemek olabilir veya can sıkıcı aktivitelerde bir şekilde eğlence bulabilmek çok yararlı olacaktır.

Siz tansiyonunuzu nasıl düzenliyorsunuz? Yöntemlerinizi bizimle paylaşın!

Yorumlar

  • Ben 63 yaşındayım.Hiper tansiyon hastasıyım.Ilaç kullanmaktan böbreğimin birisi çok küçüldü.Araştırma sonunda (Ökse)otunu 10,gün kullandım.Günde 22,5 mg kullandığım ilâcımı kontrol’lü olarak
    bıraktım.41 gün devam ettim,Hiç ara vermeden.Şimdi ilâç kullanmıyorum.Altı ayda bir kürü tekrarlıyorum.(ÇOK ÖNEMLİ):Yaşantımda çok az tuz kullanıyorum.

    • Süleyman bey kullanmış olduğunuz ökse otu kürünü nasıl yaptınız ve kaç gün kullandınız.Bize yazabilirmisiniz. Bende hipertansiyon hastasıyimda.

    • Ökse otu hangi şartlarda kullanılıyor nasıl hazırlanıyor bunu bizimle paylaşır mısınız Ben de yüksek tansiyon hastasıyım ve kurtulmak Benim için de iyi olacak

Bizi takip et

Bir insan, bir bilgi ile bambaşka bir insan olabilir.

error: